Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

A-Safe
A-Safe

A-Safe

A-safe.pl

A-Safe to rewolucyjny system barier ochraniający miejsca pracy, maszyny, budynki i samochody.  Niezwykle wytrzymałe, elastyczne bariery praktycznie nie wymagają konserwacji.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie A-Safe

Nasze specjalnie zaprojektowane produkty oferują pierwszą klasę ochronności, wiele unikalnych korzyści i ogromne, długoterminowe oszczędności. Na każdym etapie rozwoju, produkcji, testowania i dystrybucji naszych produktów staramy się zapewnić wysoki poziom jakości, jaki oferujemy Państwu, aby Twój wybór okazał się właściwy, a nasz system barier stał się jedynym w miejscu pracy. Nasz serwis zaopatrzony jest w doradztwo, pomagamy w planowaniu i zarządzaniu. Możesz być pewny naszej wiedzy i profesjonalizmu.

A-SAFE to produkty bezpieczne w różnych środowiskach oraz branżach, takich jak lotnictwo, produkcja żywności i napojów, motoryzacja, farmacja, dystrybucja i magazynowanie.

Klienci: Nestlé, VW Group, Coca-Cola, lotnisko Heathrow, Kimberly-Clark, Morrisons, DHL, Jaguar Land Rover, Smurfit Kappa, McCains, BMW

Eliminacja problemu kosztów napraw podłoża

Kiedy pojazd uderza sztywną barierę, cała siła uderzenia przechodzi do ziemi. Rozrywa tym samym barierę z betonu lub innego podłoża.Po wypadku pozostaje drogi rachunek naprawy podłogi oraz kupienie następnej bariery. A-SAFE eliminuje problemy związane ze szkodami. Dzięki temu po wypadku można bezpiecznie przejść do porządku dziennego i kontynuować pracę.

Zachowanie higieny miejsca pracy

A-SAFE jest systemem gwarantującym bezpieczeństwo pod względem higienicznym. W branżach, w których czystość i higiena jest bardzo ważna, należy stosować systemy bezpiecznie dla środowiska. Produkty A-SAFE są stworzone z materiału zatwierdzonego do kontaktuz żywnością. Pozwalają na łatwe utrzymanie czystości. A-SAFE jest bezpieczny także dla branży medycznej i przemysłu farmaceutycznego.

Innowacyjne części systemu bezpieczeństwa

Elementy A-SAFE sprawiają, że produkty są elastyczne i łatwo można je wymienić. Niektóre z naszych barier ochronnych mają wymiennei dodatkowe części, które eliminują tarcie i zużycie. Do systemów bezpieczeństwa dodano innowacje, takie aby zwiększyć wydajność barier lub słupów ochronnych i zminimalizować skutki wypadków.

Ochrona pojazdów

System bezpieczeństwa A-SAFE pozwala na ochronę pojazdów podczas zderzenia, nie uszkadza ich.

Wysokiej jakości materiał

Nasze produkty są wykonane z Memaplex – wysokiej jakości materiału opracowany przez markę A-SAFE.

Memaplex to wytrzymały i elastyczny poliolefin. Stanowi połączenie ośmiu materiałów i dodatków gumowych. To trzy-warstwowy materiał opracowany wyłącznie przez A-SAFE. W trakcie procesu produkcyjnego, stworzono taką strukturę molekularną, aby powodowała zwiększoną elastyczność. Dzięki temu procesowi produkty po uderzeniu powracają do pierwotnego kształtu. Poza tym gwarantuje wytrzymałość, elastyczność i rozpraszanie siły uderzenia.

Właściwości materiału zostały sprawdzone także pod kątem bezpieczeństwa. Oznacza to, że ​​A-SAFE jest bezpieczny dla żywności.  Systemy bezpieczeństwa są odporne chemicznie. Odpowiednia mieszanka materiałów sprawia, że można korzystać z barier nawet w chłodni.

Modułowe systemy

A-SAFE posiada bariery i produkty, które mają konstrukcję modułową bez śrub lub nakrętek. Są one łatwe do montażu, a zarazem bardzo szybkie w instalacji.  A-SAFE to systemy, które nie zawierają stali.

Nasz system modułowy daje większą elastyczność w zakresie ochrony, niż można uzyskać z dowolnego innego systemu barier służącego do ochrony bezpieczeństwa.

.C-CTA-736384513