Agie Charmilles

GF AgieCharmilles jest światowym liderem w zakresie dostaw obrabiarek i rozwiązań systemowych do przemysłu produkującego narzędzia i formy oraz przemysłu precyzyjnego.

Raszyn k. Warszawy, Polska

O firmie Agie Charmilles

 

GF AgieCharmilles jest światowym liderem w zakresie dostaw obrabiarek, systemów automatyzacji i usług do przemysłu produkującego narzędzia i formy oraz przemysłu precyzyjnego. Obróbka elektroerozyjna (EDM) oraz frezowanie szybkoobrotowe (HSM) są kluczowymi technologiami, wykorzystywanymi przy produkcji narzędzi i form. Technologie te są niezbędne do wykonania form i wykrojników, stosowanych do seryjnej produkcji części z tworzyw sztucznych, metalu oraz szkła, a także do produkcji precyzyjnych części mechanicznych.

Oferowany przez nas pakiet produktów obejmuje obrabiarki elektroerozyjne (elektrodrążarki drutowe i wgłębne), frezerskie centra obróbkowe wysokiej wydajności typu High Speed Milling oraz High Performance Milling w wersjach 3-osiowych i 5-osiowych łącznie z systemami mocowań, paletyzacji i automatyzacji. Jako bezpośredni oddział globalnego koncernu obrabiarkowego GF AgieCharmilles, oferujemy naszym klientom w Polsce pełny zakres usług w postaci serwisu, szkoleń, instalacji sprzętu, wsparcia i doradztwa technicznego, a także dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Jako firma o zasięgu globalnym, GF AgieCharmilles, należąca do szwajcarskiej grupy Georg Fischer, posiada swoje oddziały w 50 krajach świata. Jej 3,099 pracowników wygenerowało w 2006 roku sprzedaż o wartości 1,137 mld franków szwajcarskich.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909