Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Agie Charmilles

GF AgieCharmilles jest światowym liderem w zakresie dostaw obrabiarek i rozwiązań systemowych do przemysłu produkującego narzędzia i formy oraz przemysłu precyzyjnego.

Raszyn k. Warszawy, Polska

O firmie Agie Charmilles

 

GF AgieCharmilles jest światowym liderem w zakresie dostaw obrabiarek, systemów automatyzacji i usług do przemysłu produkującego narzędzia i formy oraz przemysłu precyzyjnego. Obróbka elektroerozyjna (EDM) oraz frezowanie szybkoobrotowe (HSM) są kluczowymi technologiami, wykorzystywanymi przy produkcji narzędzi i form. Technologie te są niezbędne do wykonania form i wykrojników, stosowanych do seryjnej produkcji części z tworzyw sztucznych, metalu oraz szkła, a także do produkcji precyzyjnych części mechanicznych.

Oferowany przez nas pakiet produktów obejmuje obrabiarki elektroerozyjne (elektrodrążarki drutowe i wgłębne), frezerskie centra obróbkowe wysokiej wydajności typu High Speed Milling oraz High Performance Milling w wersjach 3-osiowych i 5-osiowych łącznie z systemami mocowań, paletyzacji i automatyzacji. Jako bezpośredni oddział globalnego koncernu obrabiarkowego GF AgieCharmilles, oferujemy naszym klientom w Polsce pełny zakres usług w postaci serwisu, szkoleń, instalacji sprzętu, wsparcia i doradztwa technicznego, a także dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Jako firma o zasięgu globalnym, GF AgieCharmilles, należąca do szwajcarskiej grupy Georg Fischer, posiada swoje oddziały w 50 krajach świata. Jej 3,099 pracowników wygenerowało w 2006 roku sprzedaż o wartości 1,137 mld franków szwajcarskich.

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909