INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Airlift

(Airlift)

Manipulatory pneumatyczne. Opracowujemy i tworzymy rozwiązania pneumatyczne wspomagające ręczne przemieszczanie produktów podczas procesu produkcyjnego i technologicznego.Szczegółowa informacja o firmie Airlift

Rozwiązania dostarczane przez AIRLIFT są uznawane za wzór ergonomii i funkcjonalności. Połączenie praktycznej i intuicyjnej konsoli z maksymalnie zredukowaną bezwładnością układu sprawia, że nasze produkty są najlepsze w swojej klasie ze względu na niewielką wagę konstrukcji i łatwość w użytkowaniu.

Młody i dynamiczny duch, który wyróżnia AIRLIFT w połączeniu z fachowością i know-how prowadził firmę w stronę nowoczesnych rozwiązań odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Naszymi atutami są nasze produkty, odpowiednio zoptymalizowane pod względem technologicznym. Podstawowym priorytetem budowania nowych aplikacji jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy, a ich innowacyjność ukierunkowana jest w stronę poprawy ergonomii.

Badania i rozwój nad nowymi technologiami, które są idealnie dostosowane do potrzeb użytkownika, zapewniają wysoką wydajność oraz szeroki zakres działania. W zakresie urządzeń pneumatycznych współpracujemy z jednym z największych producentów manipulatorów w Europie firmą FAMATEC. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu takich aplikacji sprawia, że adaptacja naszych urządzeń w przemyśle idzie w parze z ich wysokim standardem.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Nyska 59/61
50-505  Wrocław
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Airlift

.C-CTU-736384218