Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Airlift

Manipulatory pneumatyczne. Opracowujemy i tworzymy rozwiązania pneumatyczne wspomagające ręczne przemieszczanie produktów podczas procesu produkcyjnego i technologicznego.

Wrocław, dolnośląskie, Polska

O firmie Airlift

Rozwiązania dostarczane przez AIRLIFT są uznawane za wzór ergonomii i funkcjonalności. Połączenie praktycznej i intuicyjnej konsoli z maksymalnie zredukowaną bezwładnością układu sprawia, że nasze produkty są najlepsze w swojej klasie ze względu na niewielką wagę konstrukcji i łatwość w użytkowaniu.

Młody i dynamiczny duch, który wyróżnia AIRLIFT w połączeniu z fachowością i know-how prowadził firmę w stronę nowoczesnych rozwiązań odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Naszymi atutami są nasze produkty, odpowiednio zoptymalizowane pod względem technologicznym. Podstawowym priorytetem budowania nowych aplikacji jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy, a ich innowacyjność ukierunkowana jest w stronę poprawy ergonomii.

Badania i rozwój nad nowymi technologiami, które są idealnie dostosowane do potrzeb użytkownika, zapewniają wysoką wydajność oraz szeroki zakres działania. W zakresie urządzeń pneumatycznych współpracujemy z jednym z największych producentów manipulatorów w Europie firmą FAMATEC. Wieloletnie doświadczenie w budowaniu takich aplikacji sprawia, że adaptacja naszych urządzeń w przemyśle idzie w parze z ich wysokim standardem.

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218