INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Najnowsze komunikaty prasowe

Produkty DENIOS jesień 2017: nowy katalog dociera do klientów

26/09/2017, Michałowice - Pierwszy tydzień września to już tradycyjnie pora na katalog jesienny DENIOS. Kiedy rok ma się ku końcowi, rynkowy lider w dziedzinie ochrony środowiska i bhp w zakładzie pracy aktualizuje niektóre grupy produktów i przedstawia nowe projekty.

DENIOS uruchamia nowy serwis internetowy

05/07/2017, Michałowice - Dotychczasowy portal DENIOS ma już sześć lat i trochę się postarzał. To jeszcze jeden powód, żeby uaktualnić wizualnie i technicznie internetowy serwis rynkowego lidera.

Ergonomia – klucz do pionierskich rozwiązań w czyszczeniu wysokociśnieniowym

23/03/2017, Kraków - Technologia czyszczenia strumieniem wysokiego ciśnienia wody jest jedną z najczęściej stosowanych w np. przemyśle, w usługach komercyjnych i komunalnych.

Easy!Force marki Kärcher czyli rewolucja w myciu ciśnieniowym

06/03/2017, Kraków - Dbanie o czystość maszyn budowlanych procentuje, mianowicie wydłuża żywotność i tym samym pozwala zachować dłużej wartość naszego sprzętu. W tej branży często mamy do czynienia z długotrwałą pracą mocno zabrudzonych maszyn.

Hexagon Manufacturing Intelligence wprowadza na rynek oprogramowanie PC-DMIS 2017 R1

10/02/2017, Kraków - PC-DMIS 2017 R1 ma na celu usprawnienie pracy Użytkownika oraz udoskonalenie procesów pomiarowych

Kärcher po raz szósty z rzędu wsparł rajd Dakar

27/01/2017, Kraków - Po wielkich sukcesach, jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji Rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy.

Zamiatanie na każde zawołanie – zamiatarki profesjonale Kärcher

22/11/2016, Kraków - Jesień to czas, gdy mamy do czynienia z licznymi zabrudzeniami a przede wszystkim ze spadającymi liśćmi, które nie tylko szpecą wejście do budynku i teren wokół niego ale również mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

99,999% dezynfekcja profesjonalnymi urządzeniami do czyszczenia parą Kärcher

10/11/2016, Kraków - Czyszczenie parowe jest nowym, zdobywającym coraz większe grono entuzjastów, trendem. O ile doskonale sprawdza się ono w zastosowaniach domowych to czy równie skuteczne może być stosowane przez profesjonalistów?

Dobry klimat dla każdego materiału

27/10/2016, Michałowice - Technika grzewcza i chłodnicza DENIOS pomaga opanować trudne procesy.

100% czystość wewnątrz i na zewnątrz z urządzeniami Kärcher

20/10/2016, Kraków - Jako właściciel firmy sprzątającej, hotelu czy zarządca instytucji publicznej wiesz z pewnością, że w kwestii utrzymania czystości nie ma miejsca na kompromisy. Jest to obszar, który wymaga rozwiązań, sprawdzających się w 100 % i zapewniających najwyższy stopień czystości i higieny zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

Nowe urządzenie wysokociśnieniowe na gorącą wodę HDS Trailer firmy Kärcher montowane na przyczepie

27/09/2016, Kraków - Już dziś wiadomo, że jeden z modeli HDS Trailer został wyróżniony na mających odbyć się w dniach 11-14 października 2016 Targach POL – ECO SYSTEM w Poznaniu. Urządzenie zdobyło złoty medal. Wyróżniony model to HDS 13/35 De Tr. HDS Trailer.

Wiele dla wielu. Oferta jesienna urządzeń Kärcher dla branż

19/09/2016, Kraków - Profesjonaliści wymagają rozwiązań szytych na miarę i w pełni skutecznych. Zwłaszcza, że zachowanie czystości w takich obszarach jak budownictwo czy rolnictwo to ważny priorytet.

Odkurzacze do zadań specjalnych – NT Tact marki Kärcher

08/09/2016, Kraków - Niezastąpione w branży budowlanej i remontowej, gdzie mamy do czynienia z licznymi zanieczyszczeniami i dużą ilością drobnego pyłu klasy M i H.

Nowy system usuwania pyłu w odsysających jednostkach centralnych marki Ringler

17/08/2016, Kraków - Bezpieczeństwo przede wszystkim: Ringler GmbH przedstawia nową linię systemów odpylających, stworzonych z myślą o bezpieczeństwie pracy.

Czysta woda za jednym dotknięciem

08/08/2016, Kraków - Kärcher, producent urządzeń czyszczących i specjalista do spraw czystej wody dodał właśnie dystrybutory do swojej oferty. Nowy dystrybutor WPD 100 podłącza się bezpośrednio do wodociągu. Urządzenie wytwarza 100 litrów higienicznie czystej wody/h.

Energooszczędny system mycia cystern i zbiorników

05/08/2016, Kraków - Systemy mycia cystern i zbiorników marki Kärcher wykorzystywane są do różnorodnych aplikacji w transporcie, logistyce, przemyśle spożywczym czy chemicznym.

Jak profesjonalnie czyścić drewniane posadzki?

01/08/2016, Kraków - Drewniane powierzchnie podłogowe to posadzki z drewna np. dębowe, bukowe, klonowe, sosnowe itp.

Jak profesjonalnie czyścić posadzki. Kärcher radzi!

19/07/2016, Kraków - Powierzchnie podłóg przeznaczonych do użytku w branży przemysłowej są odporne na bardzo intensywne użytkowanie, gładkie lub delikatnie strukturalne, pokryte powłoką zabezpieczającą lub cementem o wysokim stopniu gęstości.

Wytrzymała zamiatarka przemysłowa Kärcher KM 170/600 R

15/07/2016, Kraków - Dla firm sprzątających, zakładów przemysłowo-produkcyjnych, transportu, branży komunalnej, logistyki, oraz wszędzie tam, gdzie codziennie należy sprzątać duży obszar z dużą ilością zanieczyszczeń, Kärcher wprowadził na rynek zamiatarkę KM 170/600R.

Jak profesjonalnie czyścić posadzki. Porady Kärcher!

12/07/2016, Kraków - Linoleum / PVC / Winyl PVC (chlorek winylu) oraz winyl (PU = poliuretan) to elastyczne posadzki syntetyczne, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, odpornością na wodę, substancje zasadowe oraz kwasy.