Allplastik

Oferujemy: szybkozłączki, wiązadełka do kabli, nitki do etykietowania, nitki zabezpieczające i narzędzia do łączenia kabli.

Herrenberg, Baden-Württemberg, Niemcy

O firmie Allplastik

Spółka Allplastik GmbH z Wirtembergii została założona w 1953 r. przez inżyniera Otto Lefnaera.Na początku firma produkowała wyroby z tworzyw sztucznych o różnorodnym zastosowaniu. Asortyment sięgał od obudów zegarowych, poprzez pojemniki dla przemysłu farmaceutycznego aż po zabawki dla dzieci.

Następnie podjęto decyzję o zmianie profilu produkcji na przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu szybkozłączek Blitzbinder i wiązadełek do kabli. Dzięki swoim doskonałym właściwościom oraz różnorodności zastosowania klienci zaczęli sobie wysoko cenić szybkozłączki Blitzbinder. Dzięki szeroko zakrojonej reklamie i prezentacjom produktów w fachowej prasie produkty Allplastik opanowały istotne obszary rynku

W 1986 r. Otto Lefnaer  przekazał kierownictwo firmy swojemu synowi Björnowi. W kwietniu 1992 r. zmarł założyciel firmy. Od tej pory jej prowadzenie spoczywa w rękach Angeliki Lefnaer i Björna Gunnara Lefnaera, którzy są także udziałowcami w firmie.

Rozbudowa linii produkcyjnej spowodowała konieczność poszukania nowych większych pomieszczeń dla firmy. Odpowiedni areał znaleziono w  miejscowości Herrenburg. Tamże, przy ulicy Johannes-Kepler-Straße firma przeprowadziła się do już własnych pomieszczeń.

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564