Alutec KK | System konstrukcji aluminiowych

Firma działającą w branży konstrukcji mechanicznych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce czeskiej firmy Alutec K&K – producenta systemu profili aluminiowych.

Swarzędz-Jasin, Wielkopolska, Polska

O firmie Alutec KK | System konstrukcji aluminiowych

Alutec K&K jest czeskim producentem systemu profili aluminiowych. Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu dostarczamy komponenty wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.

Nasze sprawdzone rozwiązania znalazły uznanie wśród wielu Klientów i stosowane są przez wiodące przedsiębiorstwa na całym świecie.

Siedziba firmy Alutec K&K Polska mieści się w Poznaniu. Posiadamy 6 oddziałów na terenie Europy, oferując pełne doradztwo techniczne, wparcie i serwis.

Naszą misją jest oferowanie produktów i usług, które pomogą zaspokoić Państwa najbardziej zróżnicowane potrzeby. Ścisła relacja z Klientami opiera się na zaufaniu i profesjonalnemu zaangażowaniu . Zapewniamy najwyższą jakość wykonania i dbałość  o wzornictwo produktów.

Każdy Państwa projekt jest dla nas ważny. ALUTEC oferuje swoje doświadczenie w rozwoju i realizacji projektów. Profesjonalizm i wysoka specjalizacja pozwalają na wprowadzanie unikalnych i innowacyjnych rozwiązań.

Najwyższą jakość produktów osiągamy dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń stosowanych do ich wytwarzania. Komputerowa technologia zapewnia wysoki standard usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Produkty

Udostępniamy rozwiązania do budowy przenośników, prowadnic liniowych,  stanowisk montażowych, regałów, osłon maszyn i wygrodzeń bezpieczeństwa. Oferujemy ponad 90 rodzajów profili aluminiowych, w czterech kategoriach rozmiarowych. Katalog produktów zawiera wiele komponentów uzupełniających, w tym elementy połączeniowe, zaślepiające i kompletujące.

Zastosowania

Dzięki modułowej budowie i nieograniczonym możliwościom łączenia, system pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

W prosty i szybki sposób zbudujecie Państwo konstrukcje, maszyny produkcyjne, stanowiska montażowe, przenośniki oraz osłony, które spełnią wymogi techniczne z uwzględnieniem walorów estetycznych.

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218