Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

AMG Cargo Logistics

Firma AMG Cargo Logistics powstała w 2013 roku na podwalinach firmy drogowej istniejącej od 1995 roku.

Warszawa, Polska

O firmie AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics zostało stworzone w celu zapewnienia klientom profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia. AMG Cargo Logistics działa jako firma spedycyjna obsługująca podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych dokonujących obrotu towarowego z zagranicą. Naszą domeną pozostaje obsługa w zakresie frachtu lotniczego i przesyłek ekspresowych. Możemy również zaaranżować międzynarodowy transport morski, drogowy, kolejowy lub multimodalny, w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Fundamentem naszej działalności jest profesjonalna obsługa zapewniona przez wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobywali w międzynarodowych koncernach logistycznych.

Z myślą o naszych obecnych i potencjalnych klientach zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do klienta, poprzez kontakt personalny i rzetelny dostęp do informacji. Jednocześnie staramy się ograniczać formalności związane ze spedycją towarów do niezbędnych, określonych dobrymi praktykami oraz literą prawa, tak aby w najwyższym stopniu zabezpieczyć interes klienta.

AMG Cargo Logistics ściśle współpracuje z agencjami oraz firmami spedycyjnymi z całego świata posiadającymi status Associate w IATA oraz posiadających certyfikat FIATA. Umożliwia nam to współpracę ze wszystkimi operatorami lotniczymi i armatorami morskimi, a zarazem zapewnia dostęp do najlepszych cen i miejsc ładunkowych na wszystkich środkach transportu.

  • listopad 2013 - założenie firmy AMG Cargo Logistics
  • marzec 2014 - wstąpienie firmy do zrzeszenia renomowanych spedytorów WCA
  • listopad 2014 - zmiana formy prawnej firmy na Spółkę Cywilną
  • czerwiec 2016 - otwarcie biura operacyjnego w sąsiedztwie Warszawskiego lotniska
  • lipiec 2016 - zmiana siedziby firmy na Warszawę
  • grudzień 2016 - zmiana formy prawnej ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Dokumenty do pobrania

  • Prezentacja firmy w języku polskim Pobierz
  • Prezentacja firmy w języku angielskim Pobierz

Certyfikaty:

WCA

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304