AMG Cargo Logistics

Firma AMG Cargo Logistics powstała w 2013 roku na podwalinach firmy drogowej istniejącej od 1995 roku.

Warszawa, Polska

O firmie AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics zostało stworzone w celu zapewnienia klientom profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia. AMG Cargo Logistics działa jako firma spedycyjna obsługująca podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych dokonujących obrotu towarowego z zagranicą. Naszą domeną pozostaje obsługa w zakresie frachtu lotniczego i przesyłek ekspresowych. Możemy również zaaranżować międzynarodowy transport morski, drogowy, kolejowy lub multimodalny, w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Fundamentem naszej działalności jest profesjonalna obsługa zapewniona przez wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, którzy swoje doświadczenie zdobywali w międzynarodowych koncernach logistycznych.

Z myślą o naszych obecnych i potencjalnych klientach zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do klienta, poprzez kontakt personalny i rzetelny dostęp do informacji. Jednocześnie staramy się ograniczać formalności związane ze spedycją towarów do niezbędnych, określonych dobrymi praktykami oraz literą prawa, tak aby w najwyższym stopniu zabezpieczyć interes klienta.

AMG Cargo Logistics ściśle współpracuje z agencjami oraz firmami spedycyjnymi z całego świata posiadającymi status Associate w IATA oraz posiadających certyfikat FIATA. Umożliwia nam to współpracę ze wszystkimi operatorami lotniczymi i armatorami morskimi, a zarazem zapewnia dostęp do najlepszych cen i miejsc ładunkowych na wszystkich środkach transportu.

  • listopad 2013 - założenie firmy AMG Cargo Logistics
  • marzec 2014 - wstąpienie firmy do zrzeszenia renomowanych spedytorów WCA
  • listopad 2014 - zmiana formy prawnej firmy na Spółkę Cywilną
  • czerwiec 2016 - otwarcie biura operacyjnego w sąsiedztwie Warszawskiego lotniska
  • lipiec 2016 - zmiana siedziby firmy na Warszawę
  • grudzień 2016 - zmiana formy prawnej ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Dokumenty do pobrania

  • Prezentacja firmy w języku polskim Pobierz
  • Prezentacja firmy w języku angielskim Pobierz

Certyfikaty:

WCA

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304