Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Antalis

Dystrybutor materiałów opakowaniowych, urządzeń pakujących, linii pakujących, systemów wypełnień i amortyzacji oraz produktów higienicznych.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Antalis

Antalis Packaging to Twój partner w dziedzinie materiałów opakowaniowych, maszyn, rozwiązań i usług. Aby chronić towary podczas transportu i przechowywania, Antalis oferuje szeroką gamę produktów opakowaniowych dostępnych w krótkim czasie, w tym także możliwość realizowania na życzenie dostaw w systemie „Just In Time”. Osobisty doradca może przyjechać do Twojej siedziby i zaproponować najbardziej odpowiednie produkty, co pomoże Ci zaoszczędzić na zamówieniach hurtowych.

Stosując  przemyślany  i  oszczędny  proces  pakowania,  Antalis  dobiera  właściwy  materiał  do  właściwej  maszyny. Nasza seria materiałów opakowaniowych i maszyn Masterline może być wykorzystywana na każdym etapie procesu pakowania, od owijania folią rozciągliwą i kurczliwą, po uszczelnianie i banderolowanie, jak również zabezpieczanie i wypełnianie pustych przestrzeni w pudłach.

Inżynierowie Antalis specjalizują się w tworzeniu na zamówienie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych,  korzystając  z  oprogramowania  CAD  3D  i  wykorzystując  szeroką gamę  materiałów.  Antalis  może  obniżać  koszty  nawet  w  przypadku  krótkich  serii produktów w ramach zamówień niestandardowych. Nasz program packCONSULT i SCOPE pozwala zoptymalizować nie tylko linię do pakowania, lecz także cały proces logistyczny, od generowania wartości dodanej po minimalizację kosztów.

Antalis  Packaging  sprawia,  że  Twoje  produkty  pozostają  w  doskonałym  stanie  przez  cały  czas  procesu  produkcji,  przechowywania  i  pobytu  w  łańcuchu  dostaw.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach  zdobytych w pracy z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi koncernami oraz w oparciu o działania na tak rozległych rynkach,  jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferując im produkty, rozwiązania i usługi stojące na najwyższym, światowym poziomie.

Potrzebujesz rozwiązań i materiałów w zakresie opakowań?

" Just ask Antalis!"

Dokumenty do pobrania

  • Katalog produktów Antalis Packaging Pobierz
  • Katalog urządzeń pakujących Masterline Pobierz

Certyfikaty:

FSC, PEFC

Polecane wiadomości: Antalis

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564