Antalis

Dystrybutor materiałów opakowaniowych, urządzeń pakujących, linii pakujących, systemów wypełnień i amortyzacji oraz produktów higienicznych.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Antalis

Antalis Packaging to Twój partner w dziedzinie materiałów opakowaniowych, maszyn, rozwiązań i usług. Aby chronić towary podczas transportu i przechowywania, Antalis oferuje szeroką gamę produktów opakowaniowych dostępnych w krótkim czasie, w tym także możliwość realizowania na życzenie dostaw w systemie „Just In Time”. Osobisty doradca może przyjechać do Twojej siedziby i zaproponować najbardziej odpowiednie produkty, co pomoże Ci zaoszczędzić na zamówieniach hurtowych.

Stosując  przemyślany  i  oszczędny  proces  pakowania,  Antalis  dobiera  właściwy  materiał  do  właściwej  maszyny. Nasza seria materiałów opakowaniowych i maszyn Masterline może być wykorzystywana na każdym etapie procesu pakowania, od owijania folią rozciągliwą i kurczliwą, po uszczelnianie i banderolowanie, jak również zabezpieczanie i wypełnianie pustych przestrzeni w pudłach.

Inżynierowie Antalis specjalizują się w tworzeniu na zamówienie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych,  korzystając  z  oprogramowania  CAD  3D  i  wykorzystując  szeroką gamę  materiałów.  Antalis  może  obniżać  koszty  nawet  w  przypadku  krótkich  serii produktów w ramach zamówień niestandardowych. Nasz program packCONSULT i SCOPE pozwala zoptymalizować nie tylko linię do pakowania, lecz także cały proces logistyczny, od generowania wartości dodanej po minimalizację kosztów.

Antalis  Packaging  sprawia,  że  Twoje  produkty  pozostają  w  doskonałym  stanie  przez  cały  czas  procesu  produkcji,  przechowywania  i  pobytu  w  łańcuchu  dostaw.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach  zdobytych w pracy z najbardziej wymagającymi międzynarodowymi koncernami oraz w oparciu o działania na tak rozległych rynkach,  jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, oferując im produkty, rozwiązania i usługi stojące na najwyższym, światowym poziomie.

Potrzebujesz rozwiązań i materiałów w zakresie opakowań?

" Just ask Antalis!"

Dokumenty do pobrania

  • Katalog produktów Antalis Packaging Pobierz
  • Katalog urządzeń pakujących Masterline Pobierz

Certyfikaty:

FSC, PEFC

Polecane wiadomości: Antalis

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564