Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Masterline 490 jest ergonomicznym, przyjaznym dla użytkownika i wielofunkcyjnym urządzeniem, posiadającym szeroką gamę zastosowań przemysłowych. Zgodnie z filozofią marki Masterline, przed wprowadzeniem na rynek, Masterline 490 zostało poddane wyczerpującym testom, podobnie jak wszystkie urządzenia z tej linii.

Korzyści dla klientów

Masterline 490 jest lekkie i ma ergonomiczny kształt, co ułatwia posługiwanie się nim, zapewniając wygodę użytkownikowi. Jednocześnie, dzięki czterem regulowanym funkcjom (automatycznej, półautomatycznej, miękkiej i ręcznej) urządzenie oferuje klientom dużą wszechstronność zastosowań: zarówno gdy wymagana jest wytrzymałość i duża objętość, a także kiedy ważna jest delikatność, aby nie uszkodzić opakowania ani towaru. Może być używane do spinania m. in.: produktów drewnianych, materiałów budowlanych, produktów metalowych i palet. Czas ładowania baterii wynosi 20 minut. Dodatkowo załączona została także druga bateria, co zapewnia minimalne przestoje i optymalizację wydajności.

Opakowania to rynek strategicznego wzrostu dla Antalis. Naszym celem jest oferowanie klientom jak najlepszego wyboru rozwiązań standardowych i wykonywanych na zamówienie, dzięki którym ich towary zawsze będą docierać na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym, - mówi Philip Enzel, Packaging Marketing Director w Antalis Packaging - . Dlatego cały czas rozszerzamy naszą ofertę produktów, a Masterline 490 jest jej najnowszym uzupełnieniem.

Masterline: kompletna, zintegrowana linia produktów opakowaniowych

Firma Antalis opracowała serię materiałów i urządzeń opakowaniowych pod marką Masterline, obejmujących całość procesu pakowania: od folii stretch i kurczliwych do pakowania szczelnego i mocowania pasami. Seria ta jest używana w całej Europie, gwarantując klientom Antalis dostępność oraz jakość w dobrej cenie.

Więcej informacji o produktach Masterline można znaleźć na stronie internetowej masterline-machines.

O Antalis

Antalis to wiodący w Europie, a trzeci na świecie (ze sprzedażą 2,7 mld Euro w 2012) dystrybutor papieru, rozwiązań opakowaniowych i produktów do komunikacji wizualnej. Zatrudnia 6000 pracowników obsługujących ponad 135000 klientów biznesowych i drukarni w 44 krajach. Obsługuje 12000 przesyłek dziennie w Europie i dostarcza 1,9 mln ton papieru rocznie na całym świecie. Antalis to ramię dystrybucyjne firmy Sequana.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Antalis.

Dokumenty do pobrania