Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Bariera ochronna (BAUM VO, BT)

Produkt firmy Anter System

Odbojnica wykonana z tworzywa sztucznego, przeznaczona do ochrony regałów, ścian, urządzeń w halach przemysłowych.

Informacje szczegółowe

Bariera VO przeznaczona jest w szczególności do ochrony regałów magazynowych, ścian, oraz maszyn.

Dzięki zastosowaniu tworzyw polimerowych: iPlast i Ertax, jest ekstremalnie wytrzymała, a jednocześnie maksymalnie elastyczna. Dynamiczna konstrukcja sprawia, że bariera amortyzuje siłę wstrząsu i po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu.

Jest ognioodporna, nie koroduje, można ją w łatwy sposób utrzymać w czystości, dlatego może byc stosowana w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Spełnia standardy HACCP.

Wersja BT przeznaczona jest do ochrony ścian, regałów i maszyn w CHŁODNIACH I MROŹNIACH.

Dane techniczne

Długość modułu: 500 - 6000 mm
Materiał: i-PLAST
Montaż: Za pomocą kotew M12 opartych na kauczukowch nasadkach (NBR), który zapewnia absorpcję nawet bardzo silnych uderzeń, nie naruszając jednocześnie konstrukcji oraz podłoża.
Szerokość: 105 MM
Wysokość: 235 mm

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384513-1086183219