Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Bariera ochronna

Bariera ochronna (Anter System VO HD+)

Produkt firmy Anter System

Bariera ochronna (Anter System VO HD+)

Produkt firmy Anter System

Zastosowanie: Ochrona maszyn, budynków, regałów magazynowych, miejsc składowania towaru.

Informacje szczegółowe

Bariera Baum VO HD+ jest niską barierą przeznaczoną do ochrony ścian oraz regałów magazynowych. Dzięki zastosowaniu polimerowych tworzyw sztucznych i-PLAST oraz ERTAX jest ona ekstremalnie wytrzymała na uderzenia, a jednocześnie maksymalnie elastyczna.

Produkt łączony jest w szczególności z barierami Wall Protector HD+, BauC HD+ lub BauC2 HD+ w miejscach gdzie konieczne jest zastosowanie zabezpieczeń o różnych wysokościach. W takich konfiguracjach bariera VO HD+ stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcji, zatrzymując dodatkową siłę uderzenia i zwiększa wytrzymałość barier. Dostępna w kolorze żółtym lub czarnym z możliwością zastosowania elementu odblaskowego.

Mocowanie

Mocowanie wewnętrzne kotwy M20 lub M30.

Zastosowanie

Ochrona maszyn, budynków, regałów magazynowych, miejsc składowania towaru.

Dane techniczne

Materiał i-Plast, ERTAX
Dostępne długości 500 - 6000 mm
Wysokość 130 - 230 mm
Średnica 100/125/140/160/200 mm
Mocowanie Mocowanie wewnętrzne kotwy M20 lub M30

Dokumenty do pobrania

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Wrocław, Polska

.P-CTA-736384513-1086183219