Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Bariera ochronna wyjmowana (BISF)

Produkt firmy Anter System

Odbojnice ochronne to alternatywa dla zwykłej bariery. Wyjmowane profile pozwalają na dostęp do chronionych miejsc.

Informacje szczegółowe

Bariera ochronna wyjmowana to idealne rozwiązanie do ochrony i zabezpieczania miejsc, do których potrzebny jest stały dostęp, narażonych na uszkodzenia. Składa się ze słupów oraz wyjmowanych profili, ułatwiających demontowanie.

Bariera przeznaczona jest do ochrony:

  • bram,
  • drzwi,
  • szaf rozdzielczych,
  • urządzeń elektrycznych,
  • maszyn i innych newralgicznych miejsc.

Bariera ochronna wykonana jest z polimerowych tworzyw sztucznych: iPlast i Ertax, które zapewniają ekstremalną wytrzymałość, a jednocześnie maksymalną elastyczność. Dzięki dynamicznej konstrukcji bariera amortyzuje siłę wstrząsu i po uderzeniu wraca do pierwotnego kształtu.

Jest ognioodporna, nie koroduje i sprawdza się zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Można ją stosować w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym, ponieważ spełnia standardy HACCP.

Dane techniczne

Materiał: i-PLAST, ERTAX
Długość modułu: 500 - 3000 mm
Wysokość: 560 mm
Szerokość: 105 mm
Montaż: 6 x kotwa M20

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384103-1131795020