Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Bariera podłogowa i ścienna (DE)

Produkt firmy Anter System

Zabezpiecza regały magazynowe, maszyny oraz pola odkładcze przed uszkodzeniami powstałymi wskutek kolizji.

Informacje szczegółowe

  • Zabezpiecza: regały magazynowe, maszyny oraz pola odkładcze przed uszkodzeniami powstałymi wskutek kolizji. Również można stosować na ściany
  • Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie: absorbować nawet bardzo silne uderzenia, skutecznie zatrzymując koła wózka widłowego.
  • Nie ulega odkształceniom, a dzięki systemowi mocowania, który dynamicznie reaguje na uderzenia, minimalizuje straty związane z uszkodzeniami podłoża.
  • Wykonana z tworzywa sztucznego Ertax, które charakteryzuje się wysoką elastycznością i jest ekstremalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu bariera może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
  • Spełnia restrykcyjne standardy HACCP i jest dopuszczona do zastosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Warunki handlowe

Zamówienie poprzez oficjalną stronę internetową.
Zapytaj o dostępność i czas dostawy.

Dane techniczne

Materiał: ERTAX
Długość modułu: 500 mm - 3000 mm
Wysokość: 40 mm, 60 mm, 80 mm
Szerokość: 65 mm, 90 mm, 120 mm
Montaż: dla wysokości 40,60mm: kotwy M12
Dla wysokości 80mm: kotwy M16

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Wrocław, Polska

.P-CTA-736384513-1086183219