Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

System wczesnego ostrzegania świetlnego

System wczesnego ostrzegania świetlnego (BWarn)

Produkt firmy Anter System

System wczesnego ostrzegania świetlnego (BWarn)

Produkt firmy Anter System

Maksymalna poprawa bezpieczeństwa i zmniejszenie liczby wypadków w magazynie, dzięki niezawodnemu systemowi ostrzegania.

Zapewnienie bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie ma bezpośredni wpływ na wzrost jego produktywności. Jak pokazują badania, rocznie w Europie ponad 6,7 mln osób ulega wypadkom w pracy, a co 3,5 minuty w wyniku poniesionych obrażeń umiera pracownik.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, stworzyliśmy system wczesnego ostrzegania, który podniesie bezpieczeństwo pracy poprzez wyeliminowanie wypadków. Podniesie to komfort pracy, a co za tym idzie- produktywność pracowników.

Rewolucyjny system ostrzegawczy BWARN

Hale produkcyjne, magazyny i centra logistyczne to miejsca gdzie ruch odbywa się bardzo szybko ponieważ każda sekunda jest cenna. Nie trzeba podkreślać, że w takich miejscach szczególną uwagę należy zwracać na bezpieczeństwo pracowników oraz maszyn poruszających się na terenie obiektu. W obszarach o ograniczonej widoczności, BWARN informuje i ostrzega ludzi oraz operatorów wózków widłowych przed potencjalną kolizją. Wyposażony jest w czujniki, które po wykryciu ruchu lub danego obiektu w wyznaczonym i monitorowanym obszarze, przekazują informację do sygnalizatora, który ostrzega uczestników o potencjalnym zagrożeniu, co zapobiega kolizji.

BWARN to cały system !

BWARN to nie tylko sygnalizator! To system dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Zdajemy sobie sprawę, że charakterystyka każdego zakładu jest inna, tak jak oczekiwania użytkowników. Dlatego system projektowany jest w oparciu o indywidualne potrzeby i na życzenie klienta może być wyposażony w wiele elementów poprawiających bezpieczeństwo. Z biegiem czasu system można rozwijać o kolejne podzespoły i rozwiązania, takie jak nadajniki GPS, kamery lub manualne sterowanie. Całym systemem sterują mikroprocesory o wysokiej wydajności, które wcześniej są odpowiednio programowane.

Co szczególnie wyróżnia system BWARN?

Bardzo często, w zakładach pracy występuje potrzeba wykrywania tylko kilku obiektów lub reagowania tylko w określonych wcześniej sytuacjach. System może zostać zaprojektowany tak, aby reagował tylko w opisanych przez Państwa scenariuszach. Na przykład rozpoznawać i reagować tylko na ruch wózków widłowych danego modelu zaś inne pojazdy pomijać. Takie rozwiązanie pozwala na zoptymalizowanie systemu w taki sposób, aby sygnalizacja ostrzegawcza wystąpiła tylko w określonych przypadkach.

Produkt jest nominowany w presiżowym konkursie: Produkt Roku 2015

Warunki handlowe

Dostępny na zapytanie.

O firmie Anter System

Anter System

Anter System

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu i zapewnienia bezpieczeństwa w halach przemysłowych, centrach logistycznych, na parkingach i lotniskach.

Opole, opolskie, Polska

.P-CTA-736384513-736384406