INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

APLA

(APLA - Amerykańskie Technologie Sitodruku)
Jesteśmy autoryzowanym dealerem największego na świecie producenta maszyn graficznych i tekstylnych do sitodruku amerykańskiej firmy M&R SALES AND SERVICE, INC.


Szczegółowa informacja o firmie APLA

Firma APLA AMERYKAŃSKIE TECHNOLOGIE SITODRUKU istnieje od 1989 roku. Od początku istnienia nieodmiennie związana jest z sitodrukiem.

Od 1998 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem największego na świecie producenta maszyn graficznych i tekstylnych do sitodruku amerykańskiej firmy M&R SALES AND SERVICE, INC. Firma ta obecna w ponad 40 krajach na 6 kontynentach ustanawia światowe standardy w dziedzinie innowacji, jakości i serwisu. M&R to również maszyny i urządzenia stosowane "przed drukiem" (NuArc) i "po druku" (Amscomatic).

Jesteśmy również polskim partnerem amerykańskiego producenta farb graficznych, potentata na rynku USA - firmy NAZDAR. Posiadamy w ofercie kilka doskonałych jakościowo serii farb UV do specjalnych podłoży, w tym farby do głębokiego tłoczenia.

Z pewnością dobrą wiadomością dla polskich firm drukujących na tkaninach jest powrót na nasz rynek produktów WILFLEX, które nieprzypadkowo znane są na świecie z bezkonkurencyjnych bieli i baz do efektów specjalnych. Mamy zaszczyt być w Polsce wyłącznym dystrybutorem tych znakomitych farb.

W naszej ofercie oprócz farb i maszyn znajdziecie Państwo także najwyższej jakości urządzenia pomocnicze do sitodruku takie jak:
• maszyny i przyrządy czyszczące materiał przed drukiem
• szlifierki diamentowe do gumy raklowej
• systemy naciągania siatek ROLLER NEWMAN

Amerykańskie technologie sitodruku promujemy poprzez cykliczne spotkania organizowane w siedzibie naszej firmy w Sopocie, gdzie urządziliśmy salon szkoleniowy. Na tych spotkaniach prezentujemy bieżącą ofertę naszych partnerów, przedstawiamy nowości i uczymy, jak je stosować w praktyce, pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, z jakimi stykają się w codziennej pracy, szkolimy ich pracowników do pracy na każdym stanowisku, a także służymy radą i pomocą w planowaniu rozwoju firmy.

Chcemy być nie tylko Państwa dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, chcemy być Wam potrzebni. Nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że obraliśmy właściwy kierunek współpracy.

Zapraszamy!

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Obodrzyców 3
81-812  Sopot
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy APLA

.C-CTU-2932698192