APLA

Jesteśmy autoryzowanym dealerem największego na świecie producenta maszyn graficznych i tekstylnych do sitodruku amerykańskiej firmy M&R SALES AND SERVICE, INC.

Sopot, Polska

O firmie APLA

Firma APLA AMERYKAŃSKIE TECHNOLOGIE SITODRUKU istnieje od 1989 roku. Od początku istnienia nieodmiennie związana jest z sitodrukiem.

Od 1998 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem największego na świecie producenta maszyn graficznych i tekstylnych do sitodruku amerykańskiej firmy M&R SALES AND SERVICE, INC. Firma ta obecna w ponad 40 krajach na 6 kontynentach ustanawia światowe standardy w dziedzinie innowacji, jakości i serwisu. M&R to również maszyny i urządzenia stosowane "przed drukiem" (NuArc) i "po druku" (Amscomatic).

Jesteśmy również polskim partnerem amerykańskiego producenta farb graficznych, potentata na rynku USA - firmy NAZDAR. Posiadamy w ofercie kilka doskonałych jakościowo serii farb UV do specjalnych podłoży, w tym farby do głębokiego tłoczenia.

Z pewnością dobrą wiadomością dla polskich firm drukujących na tkaninach jest powrót na nasz rynek produktów WILFLEX, które nieprzypadkowo znane są na świecie z bezkonkurencyjnych bieli i baz do efektów specjalnych. Mamy zaszczyt być w Polsce wyłącznym dystrybutorem tych znakomitych farb.

W naszej ofercie oprócz farb i maszyn znajdziecie Państwo także najwyższej jakości urządzenia pomocnicze do sitodruku takie jak:
• maszyny i przyrządy czyszczące materiał przed drukiem
• szlifierki diamentowe do gumy raklowej
• systemy naciągania siatek ROLLER NEWMAN

Amerykańskie technologie sitodruku promujemy poprzez cykliczne spotkania organizowane w siedzibie naszej firmy w Sopocie, gdzie urządziliśmy salon szkoleniowy. Na tych spotkaniach prezentujemy bieżącą ofertę naszych partnerów, przedstawiamy nowości i uczymy, jak je stosować w praktyce, pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy, z jakimi stykają się w codziennej pracy, szkolimy ich pracowników do pracy na każdym stanowisku, a także służymy radą i pomocą w planowaniu rozwoju firmy.

Chcemy być nie tylko Państwa dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, chcemy być Wam potrzebni. Nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają, że obraliśmy właściwy kierunek współpracy.

Zapraszamy!

.C-CTU-2932698192