Arpack Polska

Firma ARPACK Polska działa od 1999 roku na terenie KSSSE w Słubicach. Zajmuje się produkcją kształtek styropianowych, opakowań styropianowych typu FISHBOX i TERMOBOX oraz palet styropianowych.

Słubice, lubuskie, Polska

O firmie Arpack Polska

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie kompleksowej produkcji ochronnych kształtek styropianowych potwierdzone kilkuletnią współpracą z liderami branży RTV/AGD.We własnym zakresie przygotowujemy projekty optymalnych rozwiązań dopasowanych do wymagań klienta jak i również zajmujemy się produkcją form do styropianu. Dzięki własnemu taborowi przystosowanemu do przewozów kubaturowych dostarczamy towar zgodnie z ideą just in time.

Oferujemy Państwu szeroki asortyment termoizolacyjnych pudełek styropianowych - FISHBOX o wymiarach w zakresie od 400x300, przez 500x300 oraz 600x400 po 800x400 mm. Pudełka styropianowe przeznaczone są do zabezpieczenia towarów podczas transportu i magazynowania.

W szczególności do artykułów spożywczych – żywności, ryb i owoców morza, mięsa.

Ich zastosowanie pozwala zachować świeżość i wartości odżywcze produktów oraz zabezpiecza je przed wysychaniem, naciskiem, działaniem światła czy utratą zapachu.

Pudełka „plus” wyposażone są w zaprojektowany przez nas i opatentowany system absorpcji wody, który reguluje poziom wilgoci i pozwala uniknąć problemów z tzw. „odciekami” występującymi zwłaszcza w okresie letnim.

Gwarantuje to specjalna wyjmowana przekładka.

Ponadto wszystkie pudełka mogą być produkowane zarówno z otworami jak i bez otworów odciekowych.

Pudełka wykonane są z polistyrenu spienialnego wysokiej jakości w kolorze białym i posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH do transportu i magazynowania ryb oraz artykułów spożywczych.

Na życzenie pudełka mogą zostać opatrzone kolorowym logo klienta.

Termoboxy firmy ARPACK idealnie nadają się do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju produktów podczas magazynowania i transportu.Dzięki swoim właściwością izolacyjnym zabezpieczają towar przed działaniem temperatury, światła, wilgoci a także mechanicznym uszkodzeniem.Termoboxy wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu spienialnego standardowo w kolorze białym.Jednocześnie, istnieje możliwość umieszczenia na nim logo klienta.Termoboxy posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny, dzięki któremu można je wykorzystać do transportu i magazynowania środków spożywczych.

W ofercie firmy ARPACK znajdują się palety styropianowe odpowiednie do ekspozytorów DISPLAY/POS. Dostępne wymiary to 400x300, 400x400, 600x400 – wszystkie te palety posiadają system otworów mocujących stojak kartonowy.Ponadto, w ofercie są także palety 600x800 (półpaleta euro) oraz 1200x800 (paleta euro).Palety styropianowe charakteryzują się niską wagą własną oraz bardzo wysoką estetyką wykonania. Podlegają w 100% procesowi recyklingu oraz są bezpieczne dla użytkowników i towaru ze względu na brak drzazg i gwoździ.Palety posiadają odpowiedni atest higieniczny PZH dotyczący transportu i składowania żywności.

Certyfikaty:

ISO 9001, ISO 14001

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164