Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Arpack Polska

Firma ARPACK Polska działa od 1999 roku na terenie KSSSE w Słubicach. Zajmuje się produkcją kształtek styropianowych, opakowań styropianowych typu FISHBOX i TERMOBOX oraz palet styropianowych.

Słubice, lubuskie, Polska

O firmie Arpack Polska

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie kompleksowej produkcji ochronnych kształtek styropianowych potwierdzone kilkuletnią współpracą z liderami branży RTV/AGD.We własnym zakresie przygotowujemy projekty optymalnych rozwiązań dopasowanych do wymagań klienta jak i również zajmujemy się produkcją form do styropianu. Dzięki własnemu taborowi przystosowanemu do przewozów kubaturowych dostarczamy towar zgodnie z ideą just in time.

Oferujemy Państwu szeroki asortyment termoizolacyjnych pudełek styropianowych - FISHBOX o wymiarach w zakresie od 400x300, przez 500x300 oraz 600x400 po 800x400 mm. Pudełka styropianowe przeznaczone są do zabezpieczenia towarów podczas transportu i magazynowania.

W szczególności do artykułów spożywczych – żywności, ryb i owoców morza, mięsa.

Ich zastosowanie pozwala zachować świeżość i wartości odżywcze produktów oraz zabezpiecza je przed wysychaniem, naciskiem, działaniem światła czy utratą zapachu.

Pudełka „plus” wyposażone są w zaprojektowany przez nas i opatentowany system absorpcji wody, który reguluje poziom wilgoci i pozwala uniknąć problemów z tzw. „odciekami” występującymi zwłaszcza w okresie letnim.

Gwarantuje to specjalna wyjmowana przekładka.

Ponadto wszystkie pudełka mogą być produkowane zarówno z otworami jak i bez otworów odciekowych.

Pudełka wykonane są z polistyrenu spienialnego wysokiej jakości w kolorze białym i posiadają świadectwo jakości zdrowotnej PZH do transportu i magazynowania ryb oraz artykułów spożywczych.

Na życzenie pudełka mogą zostać opatrzone kolorowym logo klienta.

Termoboxy firmy ARPACK idealnie nadają się do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju produktów podczas magazynowania i transportu.Dzięki swoim właściwością izolacyjnym zabezpieczają towar przed działaniem temperatury, światła, wilgoci a także mechanicznym uszkodzeniem.Termoboxy wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu spienialnego standardowo w kolorze białym.Jednocześnie, istnieje możliwość umieszczenia na nim logo klienta.Termoboxy posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny, dzięki któremu można je wykorzystać do transportu i magazynowania środków spożywczych.

W ofercie firmy ARPACK znajdują się palety styropianowe odpowiednie do ekspozytorów DISPLAY/POS. Dostępne wymiary to 400x300, 400x400, 600x400 – wszystkie te palety posiadają system otworów mocujących stojak kartonowy.Ponadto, w ofercie są także palety 600x800 (półpaleta euro) oraz 1200x800 (paleta euro).Palety styropianowe charakteryzują się niską wagą własną oraz bardzo wysoką estetyką wykonania. Podlegają w 100% procesowi recyklingu oraz są bezpieczne dla użytkowników i towaru ze względu na brak drzazg i gwoździ.Palety posiadają odpowiedni atest higieniczny PZH dotyczący transportu i składowania żywności.

Certyfikaty:

ISO 9001, ISO 14001

.C_PDT_CAT-CTA-736384164-736384196