ASKA

ASKA zajmuje się sprzedażą urządzęń i systemów kodów kreskowych, identyfikacji radiowej RFID w systemach ERP, logistyce magazynowej, dystrybucji towarów  -  w tym autorskich systemów informatycznych.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie ASKA

ASKA rozpoczęła działalność na początku lat 90’ i od tego czasu nieustannie wspiera i stymuluje rozwój systemów automatycznej identyfikacji w Polsce. Główne wartości, które towarzyszą nam od początku istnienia firmy to innowacyjność i troska o klienta. Skuteczne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i rozwiązań pozwoliło nam zdobyć stabilną pozycje na rynku – od wielu lat należymy do grupy firm współpracujących z Instytutem Logistyki GS1. Dynamiczny rozwój oraz ciągła chęć doskonalenia oferowanych przez nas rozwiązań sprawiła, że ASKA dostąpiła zaszczytu wprowadzenia na rynek Polski produkty tak uznanych producentów jak: Datalogic, Cipherlab, Ubi,  (obecnie Intermec), Godex, Bitatek, Chainway, Renishaw czy GigaTMS. Wieloletnia owocna współpraca z naszymi dostawcami sprawiła, że możemy naszym klientom zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania techniczne dopasowane do ich potrzeb i możliwości finansowych.

ASKA oferuje projektowanie i wykonywanie systemów kodów kreskowych i identyfikacji radiowej RFID, systemów do automatycznego identyfikowania i wprowadzania danych w dziedzinach: kontroli i rejestracji: dostępu oraz czasu pracy osób, produkcji, składowania i dystrybucji, inwentaryzacji we współpracy z popularnymi systemami ERP.

Spektrum działalności:

Dystrybucja drukarek etykiet: m.in. Godex, Intermec, Zebra, Toshiba; kolektorów danych i czytników CipherLAB, Intermec, Giga, Motorola, Datalogic, Honeywell; usługi znakowania i etykietowania

  • System kontroli pracy służb nadzoru i ochrony bazujący na terminalu z odczytem RFID. W komplecie z urządzeniem oprogramowanie GS Monitor do zarządzania nim.
  • Sondy, głowice, skanery powierzchni 3D RENISHAW do elektrostykowej i optycznej analizy parametrów przedmiotów we współrzędnościowych maszynach obróbczych i pomiarowych CNC i CMM.
  • System inwentaryzacji środków trwałych z modułem amortyzacyjnym i możliwością projektowania dowolnych raportów.
  • Program PZ-WZ działający na przenośnych kolektorach danych. Wspomaga pracę magazyniera przy czynnościach przyjęcia, wydania i kontroli stanu towarów oznakowanych kodem kreskowym lub metodą RFID. PZ-WZ jest konfigurowalny przez użytkownika.

Proponujemy sprzęt nowy oraz pełnowartościowe urządzenia używane z obsługą serwisową.

 


Certyfikaty:

ISO 9001:2000

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451