Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nowe narzędzie ma pomóc małym i średnim przedsiębiorcom zoptymalizować czas pracy oraz obniżyć koszty zarządzania logistyką w firmach wysyłających dziennie duże ilości przesyłek.

Rozwiązanie 7 Business Ship Control dla WF-Mag opiera się na integracji systemu wysyłkowego Siódemki WebMobile7 oraz programu Asseco WAPRO Sprzedaż i magazyn WF-Mag. Aplikacja  umożliwia przygotowanie i wystawianie listów przewozowych z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego oraz wysyłanie ich bezpośrednio do systemu wysyłkowego Siódemki. Jej zadaniem jest więc wsparcie klientów wykorzystujących w codziennej działalności system WF-Mag. Użytkownicy programu w celu importu danych nie muszą już integrować się z WebMobile7 Siódemki, dzięki czemu przygotowanie i wydruk listów przewozowych jest dostępny już w momencie tworzenia nowej faktury lub dokumentu wydania dla kontrahenta.

„Naszym celem było przygotowanie rodziny narzędzi automatyzujących proces wysyłki w grupie najbardziej popularnych programów magazynowo-sprzedażowych, z których korzysta dzisiejszy świat biznesu. Na decyzję podjęcia współpracy z firmą Asseco Business Solutions wpłynęła popularność programu Asseco WAPRO Sprzedaż i magazyn WF-Mag wśród klientów Siódemki. Dzięki wielu funkcjonalnościom, jakie posiada aplikacja 7 Business Ship Control dla WF-Mag liczymy, że spotka się ona z zainteresowaniem użytkowników oprogramowania Asseco WAPRO WF-Mag. Dla wszystkich klientów posiadających aktualną umowę o współpracy z Siódemką aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Warto podkreślić, że użytkownicy rozwiązania nie muszą dokonywać dodatkowych wdrożeń ani integracji, aby zautomatyzować proces wysyłki swoich przesyłek. Przygotowane przez nas narzędzie pozwoli im zwiększyć efektywność pracy różnych działów i obniżyć koszty dodatkowych usprawnień" - mówi Agnieszka Andrzejczuk, Specjalista ds. Produktu z firmy Kurierskiej Siódemka S.A.

Rozwiązanie 7 Business Ship Control umożliwia pełną konfigurację danych do wysyłki z bazy własnej programu WF-Mag oraz tworzenie samego listu przewozowego na podstawie danych z  faktury sprzedażowej i jego wydruk na dowolnej drukarce. Pozwala także na przygotowanie  i drukowanie zbiorczego dokumentu  wydania przesyłek kurierowi w formie manifestu kurierskiego, pobieranie aktualnych statusów etapu doręczenia przesyłki, przypisanych do odbiory lub dokumentu sprzedaży (faktury lub WZ), tworzenie i drukowanie  zestawień nadanych przesyłek. Umożliwia ponowne wydrukowanie listu, tworzenie szablonów dokumentów za pomocą modułu konfiguracyjnego aplikacji.

7 Business Ship Control ułatwia i przyśpiesza proces obsługi przesyłek oraz eliminuje większość błędów pojawiających się przy wystawianiu listów przewozowych ręcznie, co pomaga firmie uzyskać przewagę konkurencyjną. Sprzedaż i wysyłka w jednym programie to wygodne, praktyczne i w pełni bezpieczne rozwiązanie" - dodaje Sebastian Ziemski z firmy KiD.

Asseco Business Solutions S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje zintegrowane systemy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji do zarządzania małą firmą, zaawansowany program wspierający pracę w  obszarze HR, platformę wymiany danych handlowych oraz aplikację do pełnej obsługi działalności biznesowej podmiotów świadczących usługi faktoringowe. Ponadto, oferowane przez spółkę systemy mobilne to jedne z najbardziej popularnych programów klasy SFA w Europie. Asseco BS wdraża swoje rozwiązania zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: w Portugalii, Francji, Grecji, Irlandii, Czechach, Słowacji, na Litwie oraz na Węgrzech. Firma posiada biura w kilkunastu miastach Polski, zatrudniając ok. 700 specjalistów oraz posiada rozbudowaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Partnerami technologicznymi i biznesowymi Asseco BS są największe światowe koncerny, m.in.: Oracle, Microsoft, HP czy IBM. Asseco Business Solutions S.A. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Asseco, będącej jednym z największych dostawców oprogramowania własnego w Europie. Więcej informacji na stronie Asseco Business Solutions S.A.

Siódemka S.A. to jedna z większych i najdynamiczniej rozwijających się firm kurierskich w Polsce. Spółka powstała w 1998 roku. Obecnie jej strukturę tworzy 40 lokalnych oddziałów oraz zespół 3000 pracowników i kurierów świadczących usługi kurierskie oraz logistyczne, dostosowywane do unikalnych potrzeb kilkunastu tysięcy klientów na terenie całego kraju. Firma oferuje usługi w serwisie lokalnym i krajowym, doręczając do przedsiębiorstw i osób prywatnych ponad 1,5 miliona przesyłek miesięcznie. Terminowość, szybkość, bezpieczeństwo i solidność to podstawowe wartości, którymi kieruje się Siódemka. Dzięki ich nieustannemu egzekwowaniu firma cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów, jest synonimem szerokiej oferty usług kurierskich i logistycznych. Spółka jest liderem w zakresie zastosowania nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych zapewniających automatyzację i skuteczne zarządzanie procesem obsługi przesyłek. Należą do nich takie rozwiązania, jak WebMobile7, Mobile7 czy Tracking Allegro. Więcej informacji na stronie internetowej firmy Siódemka.

Firma KiD to profesjonalny dostawca rozwiązań informatycznych ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem. Ma status Autoryzowanego Centrum Serwisowego oprogramowania Asseco WAPRO i jest Złotym Partnerem firmy Asseco Business Solutions. KiD specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom przyjaznych i niezawodnych rozwiązań, wysokiej klasy sprzętu komputerowego oraz kompletnych systemów sprzedaży, łącznie z  urządzeniami fiskalnymi. Firma zajmuje się także kompleksową realizacją projektów wdrożeniowych oraz tworzeniem autorskich aplikacji według zapotrzebowania i wymagań partnerów biznesowych. Więcej informacji na stronach internetowych firmy KiD.