Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Kontrakt zakłada również rozszerzenie funkcjonalności aplikacji Mobile Preselling o obsługę tradycyjnego kanału sprzedaży.

System mobilny Asseco Business Solutions wspiera Lisnera od 2005 roku, usprawniając pracę przedstawicieli handlowych obsługujących nowoczesny kanał sprzedaży, w skład którego wchodzą duże międzynarodowe sieci. Umowa pomiędzy Asseco BS i Lisner przedłuża funkcjonowanie tego rozwiązania na kolejne lata.

Firma Lisner zdecydowała się także wesprzeć handlowców obsługujących kanał tradycyjny, który obejmuje klientów detalicznych, sklepy oraz hurtownie. W związku z tym Asseco BS wdroży w spółce system Mobile Preselling obejmujący docelowo 60 użytkowników. Przedstawiciele terenowi zostaną wyposażeni w przenośne urządzenia mobilne, na których będą mieć bieżący dostęp z każdego miejsca i o każdej porze do aktualnych i historycznych informacji na temat poziomu realizacji indywidualnych planów sprzedaży. Dzięki zainstalowanej aplikacji centralnej kadra menedżerska będzie zaś mogła z łatwością analizować efektywność działań przedstawicieli i lepiej nadzorować ich codzienną pracę oraz dynamicznie definiować nowe zadania do wykonania.

W wyniku użytkowania rozwiązania mobilnego Asseco BS udało nam się podnieść efektywność w zakresie zarządzania siecią pracowników terenowych oraz poprawić parametry ich pracy. Usprawniliśmy również proces obiegu informacji w ramach prowadzonych działań sprzedażowych i odsprzedażowych. Rozszerzenie zakresu funkcjonalnego aplikacji pozwoli na wprowadzenie dalszych zmian i udoskonaleń. Możliwość zarządzania sprzedażą przy użyciu rozwiązań mobilnych to doskonały sposób na optymalizację biznesu" - mówi Grzegorz Łopata z Lisner Sp. z o.o.

Systemy mobilne Asseco Business Solutions są jednymi z najbardziej popularnych tego typu aplikacji w Europie. Oprogramowanie mobilne Asseco BS posiada 19 500 aktywnych użytkowników w 18 krajach Zachodniej, Środkowej oraz Wschodniej Europy. Za pomocą rozwiązań SFA Asseco Business Solutions każdego miesiąca wysyłanych jest blisko milion zamówień do ponad tysiąca dystrybutorów.

Asseco Business Solutions S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje zintegrowane systemy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji do zarządzania małą firmą, zaawansowany program wspierający pracę w  obszarze HR, platformę wymiany danych handlowych oraz aplikację do pełnej obsługi działalności biznesowej podmiotów świadczących usługi faktoringowe. Ponadto, oferowane przez spółkę systemy mobilne to jedne z najbardziej popularnych programów klasy SFA w Europie. Asseco BS wdraża swoje rozwiązania zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: w Portugalii, Francji, Grecji, Irlandii, Czechach, Słowacji, na Litwie oraz na Węgrzech. Firma posiada biura w kilkunastu miastach Polski, zatrudniając ok. 700 specjalistów oraz posiada rozbudowaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Partnerami technologicznymi i biznesowymi Asseco BS są największe światowe koncerny, m.in.: Oracle, Microsoft, HP czy IBM. Asseco Business Solutions S.A. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Asseco, będącej jednym z największych dostawców oprogramowania własnego w Europie. Więcej informacji na stronie internetowej firmy Asseco.

Lisner Spółka z o.o. jest wiodącym na rynku producentem najwyższej jakości przetworów rybnych. Nazwa firmy wywodzi się od nazwiska rodu Lisner, a pierwsze wzmianki na jej temat pojawiły się w rejestrze handlowym Nadrenii Westfalii już w 1765 roku. Przez okres pierwszych stu lat działalności Lisner zajmował się przetwarzaniem odławianych w Renie łososi. Dostarczano je na znamienite dwory książęce, między innymi w Berlinie i Wiedniu. W drugiej połowie XIX wieku firma zaczęła przetwarzać śledzie i wkrótce ten właśnie gatunek ryby stał się podstawowym surowcem w procesie produkcyjnym Lisnera. Przejęcie zakładu przetwórstwa rybnego w Poznaniu w 1991 roku i jego rozbudowa oraz modernizacja w kolejnych latach, to początki działalności firmy Lisner w Polsce. Oprócz tradycyjnych produktów na bazie śledzi, takich jak marynaty octowe i olejowe, filety śledziowe w sosach, filety śledziowe a'la matjas oraz solone filety śledziowe, w ofercie Lisnera znajduje się również szeroka gama smacznych sałatek warzywnych, mięsnych i rybnych, jak również past kanapkowych pod marką Lisner Pastella. Na polskim rynku Lisner jest niekwestionowanym liderem rynku przetworów rybnych chłodzonych z 23% udziałem wartościowym (dane AC Nielsen). Produkty firmy cieszą się również niesłabnącym zaufaniem i uznaniem klientów za granicą - są eksportowane do wielu krajów, takich jak Niemcy, Holandia, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria oraz do Kanady.