Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Uruchomienie rozwiązań informatycznych miało za zadanie usprawnienie procesów biznesowych firmy, zwłaszcza w obszarze zarządzania dokumentami finansowymi i magazynowymi. Wdrożeniem zajęła się firma IMAG Dariusz Biliński, która jest Autoryzowanym Dystrybutorem programów Asseco WAPRO na terenie województwa wielkopolskiego.

Implementacja systemów Asseco WAPRO objęła aktualizację aplikacji Sprzedaż i magazyn WF-Mag, która pozwala na sprawne zarządzanie sprzedażą oraz logistyką FreeWay. Jej zadaniem jest wspieranie wszelkich aktywności handlowej przedsiębiorstwa. Ponadto wdrożony został nowy system Analizy wielowymiarowe WF-Analizy, który umożliwia analizę danych zgromadzonych w bazie aplikacji WF-Mag. Jego zadaniem jest generowanie wszechstronnych, szybkich i dynamicznych analiz w postaci zestawień tabelarycznych oraz czytelnych wykresów.

Implementacja oprogramowania oraz dokonane aktualizacje przyczyniły się do usprawnienia pracy i automatyzacji części czynności biznesowych w firmie FreeWay. Aplikacje pozwoliły na wydajne zarządzanie procesami magazynowymi, a także zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta. Wdrożona aplikacja WF-Analizy umożliwiła firmie szybkie podejmowanie kluczowych decyzji na podstawie generowanych analiz biznesowych.

„Dzięki wdrożeniu rozwiązań Asseco WAPRO jesteśmy przygotowani do pojawiających się na rynku modyfikacji związanych m.in. ze zmianą sposobu wystawiania faktur VAT i idącymi za tym konsekwencjami. Zakup aktualizacji daje nam pewność, że nasze oprogramowanie będzie na bieżąco dostosowywane do wszelkich zmian w ustawach i podobnej rangi dokumentach narzucających nam coraz to nowe wymogi" - powiedział Tomasz Mirecki, Prezes Zarządu FreeWay Sp. z o.o.

Asseco Business Solutions S.A. dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje zintegrowane systemy ERP wspomagające procesy biznesowe w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, komplet aplikacji do zarządzania małą firmą, zaawansowany program wspierający pracę w obszarze HR, platformę wymiany danych handlowych oraz aplikację do pełnej obsługi działalności biznesowej podmiotów świadczących usługi faktoringowe. Ponadto, oferowane przez spółkę systemy mobilne to jedne z najbardziej popularnych programów klasy SFA w Europie. Asseco BS wdraża swoje rozwiązania zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in.: w Portugalii, Francji, Grecji, Irlandii, Czechach, Słowacji, na Litwie oraz na Węgrzech. Firma posiada biura w kilkunastu miastach Polski, zatrudniając ok. 700 specjalistów oraz posiada rozbudowaną sieć partnerów handlowych na terenie całego kraju. Partnerami technologicznymi i biznesowymi Asseco BS są największe światowe koncerny, m.in.: Oracle, Microsoft, HP czy IBM. Asseco Business Solutions S.A. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Asseco, będącej jednym z największych dostawców oprogramowania własnego w Europie. Więcej informacji na stronie Asseco Business Solutions S.A. Oprogramowanie Asseco WAPRO to komplet programów do zarządzania małą i średnią firmą, wspierający pracę działów sprzedaży, księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie jest dedykowane zarówno dla małych jednoosobowych firm, jaki spółek posiadających wiele sklepów i oddziałów na terenie całego kraju. Systemy można wykorzystać w firmach o różnym profilu działalności, operujących w różnych branżach. Oprogramowanie cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja oraz intuicyjna obsługa. Programy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw.

FreeWay Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją sprzętu do uprawiania sportów ekstremalnych. W ofercie firmy znajdują się produkty dla dyscyplin takich jak: windsurfing, kitesurfing, skateboard, snowboard, narty, mountainbike i wszelkie inne odmiany sezonowe tych sportów. Pracownicy firmy posiadają dużą wiedzę na temat sprzętu i akcesoriów potrzebnych do uprawiania tych dyscyplin, którą chętnie dzielą się z Klientami doradzając im sprzęt najlepiej dopasowany do konkretnych potrzeb.

IMAG Dariusz Biliński to firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Ponadto zapewniają solidne i szybkie wsparcie w razie występowania problemów związanych z obsługą systemu. Więcej informacji na stronie firmy IMAG Dariusz Biliński .