AutoID Polska

Systemy przetwarzania dokumentów, archiwizacji i obiegu dokumentów, systemy zabezpieczeń (KD/RCP, biometria), systemy magazynowe i inwentaryzacji oraz zarządzania tożsamością i szyfrowania.

Kraków, małopolskie, Polska

O firmie AutoID Polska

Firma AutoID powstała w 1999r. Zaczęliśmy od kodów kreskowych, by następnie specjalizować się w technikach automatycznej identyfikacji. Nowoczesne Technologie to hasło przewodnie naszej działalności. Obecnie działamy w dwóch obszarach: Systemów dla Biznesu oraz Dystrybucji.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje kompleksowe rozwiązania w  dziedzinie Systemów dla Biznesu. U podstaw działalności firmy leży kompleksowość. Możecie Państwo liczyć na zajęcie się przez nas określonym problemem od jego analizy poprzez zaoferowanie odpowiednich rozwiązań po wdrożenie i serwis. Dobrze znamy potrzeby rynku i rozumiemy kierunki jego rozwoju. U nas możecie Państwo być pewni, że przedstawimy nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki.

Dostarczamy systemy przetwarzania dokumentów (OCR/ICR/OMR), archiwizacji i obiegu dokumentów (DMS, CMS), systemy zabezpieczeń (KD/RCP, biometria), systemy magazynowe i inwentaryzacji oraz zarządzania tożsamością i szyfrowania.

W swojej ofercie dystrybucyjnej posiadamy unikalne rozwiązania, które dzięki rozbudowanej sieci partnerów handlowych dostarczane są do tysięcy użytkowników na obszarze całej Polski.

Z zaangażowaniem i zainteresowaniem podążamy najnowszymi trendami rozwoju technologii informatycznych. Jesteśmy między innymi Partnerem Krajowym (Country Partner) rozwiązań wiodącego na świecie producenta aplikacji OCR FineReader - ABBYY, generalnym dystrybutorem czytników biometrycznych Virdi,  dystrybutorem  systemów do szyfrowania połączeń telefonicznych - Secure Voice oraz systemów do zabezpieczeń dostępu do komputera - Authasas i innych.

Dokumenty do pobrania

  • Ulotka etykiety Pobierz
  • System inwentaryzacyjny oparty o kody kreskowe Pobierz

Certyfikaty:

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004, Certyfikat Solidnej Firmy 2008

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451