INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Dni Otwarte Fabryki Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.


 
 

Szanowni Państwo, 13 i 14 maja 2009 odbędą się Dni Otwarte Fabryki Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A., na które już teraz chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.
Podczas spotkania zaprezentowany zostanie aktualny profil produkcji firmy, będzie także okazja do zapoznania się z nowoczesnymi technikami obróbki, opartymi na produkowanych przez fabrykę maszynach.
Wśród głównych atrakcji pokazane zostaną m. in. następujące typy obrabiarek: pięcioosiowe centrum obróbkowe VARIO 5-axis,  pionowe centra obróbkowe serii VMC, tokarki CNC ze skośnym łożem serii AVIAturn,  uniwersalne frezarki konwencjonalne oraz CNC serii FNE,  a także produkowane w naszej fabryce precyzyjne przekładnie  śrubowe toczne.

Przez cały czas trwania Dni Otwartych nasz personel będzie Państwu służył fachową poradą. Ponadto do Państwa dyspozycji będzie również bufet z gorącymi przekąskami. 

Dni otwarte Fabryki Obrabiarek Precyzyjnych odbędą się w siedzibie spółki przy ulicy Siedleckiej 47, w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach od 9 .00 do 17.00 w dniach 13-14 maja 2009.

Zarząd Spółki F.O.P. AVIA S.A.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Siedlecka 47
03-768  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)