Bäcker Polska

Standardowe elementy przemysłowe z tworzyw sztucznych i metalu oraz specjalistyczny asortyment części do budowy maszyn i urządzeń.

Lubliniec, śląskie, Polska

O firmie Bäcker Polska

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i techniczne tworzone według projektu na podstawie rysunków, wzorników lub opracowywane wspólnie z naszym działem projektowym.

Siedziba firmy Bäcker GmbH

Firma została założona w 1977 roku przez Gerharda Bäcker i od tego czasu siedziba jednostki macierzystej znajduje się w miejscowości Erndtebrück na terenie Niemiec.

 Hale produkcyne w Niemczech

Produkcja odbywa się w systemie trzyzmianowym pod nadzorem wykwalifikowanego personelu.

Magazyn i logistyka

Nasz standardowy program obejmuje ponad 20.000 różnych artykułów w zróżnicowanych rozmiarach i kolorach z możliwością natychmiastowej realizacji.

Park maszynowy

Naszą produkcję opieramy na najnowocześniejszych wtryskarkach firmy Arburg.

Firma Bäcker w Polsce

W 1998 roku powstała w Lublińcu siedziba firmy Bäcker Polska Sp. z o.o.

Dział techniczno-handlowy w Polsce

Zespół wykwalifikowanych doradców technicznych współpracujących z działem produkcyjnym służy pomocą w poszukiwaniu indywidualnych rozwiązań.

Magazyny i produkcja w Polsce

W 2002 roku zostało otwarte w Lublińcu centrum logistyczno-produkcyjne dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Certyfikat ISO 9001:2008

W siedzibie firmy Bäcker GmbH & Co. KG przeprowadzono audyt Systemu Zarządzania. Stosownym certyfikatem potwierdzono jego zgodność z normą ISO 9001:2008. Certyfikacją został objęty proces produkcji oraz sprzedaży elementów przemysłowych, wyprasek z tworzyw sztucznych wykonanych według rysunku oraz łączeniowych elementów z tworzyw sztucznych.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909