INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Bekuplast Polska

(Bekuplast Polska Sp. z o.o.)

Planowanie, produkcja i sprzedaż pojemników z tworzywa sztucznego do transportu i magazynowania.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Bekuplast Polska

Od ponad 25 lat przekonujemy naszych klientów najwyższą jakością naszych produktów. W zakresie pojemników z tworzywa sztucznego mających zastosowanie w transporcie i magazynowaniu towarów wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie i wiedzę. Oferujemy nie tylko produkty standardowe, lecz tworzymy dla Państwa, według Państwa projektu, opakowania wielokrotnego użytku, które pozwalają w sposób bezpieczny dostarczyć Państwa produkty do celu.

 W sercu Europy, wśród zieleni mamy odpowiednie miejsce, by rozwijać pomysły i realizować je na rynku, dla naszych klientów. Nie tracimy przy tym nigdy kontaktu z tym, co istotne, by wspólnie z klientem osiągać to co zapowiada sukces: jakość, kompetencję i zaufanie.

 Dla naszej koncepcji sukcesu, absolutnie decydującym czynnikiem jest właściwe rozpoznawanie wymagań rynku. W ten sposób możemy precyzyjnie i optymalnie reagować na życzenia naszych klientów odnośnie produktu, wypracować specjalne rozwiązania i koncepcje produkcyjnie. Jakość naszych produktów jest zagwarantowana w praktyce i potwierdzona certyfikatem       DIN EN ISO 9001:2000.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Lutosławskiego 18
76-200  Słupsk
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Bekuplast Polska

.C-CTA-736384164