Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

bekuplast
bekuplast

bekuplast

bekuplast S.A.

Już od 1985 roku firma bekuplast z powodzeniem produkuje pojemniki transportowe i magazynowe z tworzywa sztucznego.

Łaziska Górne, Polska

O firmie bekuplast

bekuplast - firma rodzinna i producent  w skali międzynarodowej

Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy. Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115.000 m². Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Około 400 pracowników grupy pracuje w obszarach rozwoju, produkcji oraz dystrybucji. Maksymalna elastyczność, innowacyjność, myślenie i działanie w sposób zorientowany na klienta są wizytówką bekuplast.

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego w 2017 roku Erg System S.A. dołączyła do niemieckiej grupy bekuplast. Partnerstwo dwóch wiodących producentów, oznacza połączenie zaplecza technicznego, poszerzenie oferty produktowej i wzrost możliwości w zakresie innowacji i wdrażania nowych rozwiązań logistycznych.

Certyfikaty:

ISO 9001

.C_PDT_CAT-CTA-736384103-736384131