Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Berardi Bullonerie
Berardi Bullonerie

Berardi Bullonerie

Berardi Bullonerie S.r.l.

Już od 4 pokoleń Berardi Bullonerie jest uznanym dostawcą śrub i nakrętek, które charakteryzują się wysoką jakością.

Castel Guelfo, Bolonia, Wlochy

O firmie Berardi Bullonerie

Działalność spółki rozpoczęto w roku 1919 w małym sklepie, który znajduje się na Piazza Maggiore w Bolonii.

W 1960 roku sklep stał się dystrybutorem i przeniósł całą swoją działalność do dużego magazynu.

W 1984 roku firma przeniosła się do magazynu o powierzchni 4.500 m² oraz osiągnęła około 15.000 pozycji na magazynie. Tylko w tym roku firma Berardi doświadczyła wzrostu, stając się największym włoskim dostawcą śrub i nakrętek.

W styczniu 2003 r. firma Berardi przeniosła się do obecnej siedziby w Castel Guelph, przy czym stworzono częściowo zautomatyzowany magazyn o obszarze 6200 m2, z dostępnymi 35 000 pozycji na magazynie (w sumie 70000 zarejestrowanych) i ponad 400.000 tysięcy sztuk wysłanych w ciągu roku.

Firma Berardi Bullonerie jest jedną z pierwszych firm w sektorze, która otrzymała certyfikat ISO 9002 w 1995 roku, a w maju 2002 r. dostosowała swój system jakości do norm unijnych ISO 9001:2000 (Vision).

Dzięki szerokiej gamie produktów, dokładności i umiejętności szybkiego reagowania na potrzeby klientów, firma stała się dystrybutorem swoich produktów na całym terytorium Włoch dla klientów z różnych branż. Główną ideą naszej działalności jest osiągnięcie najwyższego poziomu wydajności w celu zapewnienia naszym klientom szybkiej i sprawnej obsługi dostaw materiałów.

Nowoczesna organizacja magazynu, wsparta specjalnym oprogramowaniem oraz systemem identyfikacji radiowej, sieci transportowej oraz zespole profesjonalistów, którzy dbają o swoich klientów - czynią firmę Berardi Bullonerie rzetelnym i dobrym partnerem.

.C-CTA-4314871451