Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

BESTIM

Producent metalowych pojemników i nadstawek wysoko ustawnych przeznaczonych do magazynowania i transportu.

Ceków Kolonia, wielkopolskie, Polska

O firmie BESTIM

BESTIM jest dobrze prosperującą spółką, która nieustannie się rozwija. Długoletnie doświadczenie, szeroki oraz wysokiej jakości asortyment oraz znaczny udział na obsługiwanym rynku przyczyniły się, że BESTIM jest jedną z lepiej działających firm w województwie wielkopolskim.

Lata praktyki Spółki przyczyniły się do nawiązania współpracy z renomowanymi i znaczącymi partnerami na rynku, zarówno dostawcami jak i odbiorcami, co pozwala budować firmie korzystniejsze dla Państwa oferty oraz elastycznie dostosowywać się do Państwa potrzeb.

Misją naszej firmy jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości wyrobów, po atrakcyjnych cenach w jak najszybszym czasie. Ze względu na to, iż firma nieustannie się rozwija, jesteśmy otwarci na nowe kontakty, a tym samy na realizację nowych Państwa pomysłów. Doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewni Państwu miłą i fachową obsługę oraz służą pomocą i radą w rozwiązywaniu nurtujących Państwa kwestiach. Przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen oraz innych warunków handlowych.

BESTIM jest producentem metalowych pojemników i nadstawek wysoko ustawnych przeznaczonych do magazynowania i transportu. Na indywidualne zamówienie firma wykonuje również wiele innych wyrobów i konstrukcji metalowych według dokumentacji powierzonej lub własnej. Na życzenie klienta wyroby są malowane w różnej kolorystyce RAL oraz cynkowane metodą ogniową.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma nieustannie poszerza swój dotychczasowy asortyment, zapewniając jednocześnie konkurencyjne ceny oraz korzystne warunki sprzedaży. Fundamentalnym celem Spółki jest zaspakajanie wymagań klientów oraz terminowe realizowanie zamówień.

Bestim jest średniej wielkości spółką, zatrudniającą 70 pracowników, która cieszy się uznaniem i dobrą renomą zarówno na rynku polskim jak i europejskim. W chwili obecnej 90% wyrobów spółki trafia na rynki: niemiecki, holenderski, francuski oraz hiszpański.

Serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z naszą firmą i proponowaną przez nas ofertą. Zachęcając do owocnej współpracy łączymy wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiamy.

BESTIM Sp.j. Skórzewski Krzysztof & Rektor Cezary

Certyfikaty:

TÜV

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164