Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Bilift
Bilift

Bilift

Bilift Polska

Jesteśmy wypożyczalnią, ale zajmujemy się również serwisem i sprzedażą: wózków widłowych, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych / do robót ziemnych, minikoparek, osprzętu i oprzyrządowania.

Falenty Nowe k/ Warszawy, Mazowieckie, Polska

O firmie Bilift

BiLift Polska zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem wózków widłowych, podnośników nożycowych od prawie 10 lat, nasi pracownicy posiadają doświadczenie zdobyte w renomowanych firmach: BT/TOYOTA.

W odróżnieniu od naszej konkurencji jesteśmy wypożyczalnią dysponującą wyłącznie własnym serwisem i nie ograniczamy się do jednego producenta wózków, co pozwala nam wybierać/oferować najbardziej sprawdzone i popularne modele.

Mamy w swojej ofercie wózki widłowe o zróżnicowanych udźwigach i docelowym przeznaczeniu, które w znakomitej większości są dostarczane na indywidualne zamówienie Klienta.

Oferujemy wynajem, sprzedaż oraz serwis:

  • Wózków widłowych
  • Podestów ruchomych
  • Ładowarek teleskopowych
  • Minikoparek i ładowarek do robót ziemnych osprzętu
  • Oprzyrządowania do powyższych maszyn i urządzeń
.C-CTA-736384103