Blluepoint

Podstawową działalnością  jest produkcja jedynych na rynku prawdziwych kontenerowych stacji paliw PRO-TANK gold, modułowych stacji AdBlue PRO-TANK bllue oraz baz olejowo-smarowych PRO-TANK red.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska

O firmie Blluepoint

Podstawową działalnością blluepoint jest produkcja jedynych na rynku prawdziwych kontenerowych stacji paliw PRO-TANK gold, modułowych stacji AdBlue PRO-TANK bllue oraz baz olejowo-smarowych PRO-TANK red. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością wynikającą z bezkompromisowego podejścia działu projektowego i wyboru materiałów najwyższej jakości.

Szeroko rozbudowany plac maszynowo-produkcyjny i stała współpraca z liderami rynku, dostarczającymi podzespoły do naszych projektów, pozwala nam na opracowanie dowolnych projektów indywidualnych naszych klientów.

KONTENEROWE stacje ON

PRO-TANK gold to kontenerowe stacje do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji produktów ropopochodnych o temperaturze zapłonu powyżej 61°C oraz do dystrybucji AdBlue. Nasze stacje jako jedyne są budowane na bazie kontenerów morskich. Oferujemy stacje ze zbiornikami sześciennymi o pojemnościach od 5000 do 30000 litrów.

Nasze produkty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i monitorować zużycie paliwa w przedsiębiorstwie.

MODUŁOWE stacje AdBlue

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rozwijającemu się rynkowi motoryzacyjnemu, postanowiliśmy opracować całkowicie nowy produkt jakim jest stacja AdBlue PRO-TANK bllue. Wieloletnie doświadczenie na rynku kontenerowych stacji ON i AdBlue pozwoliło nam na wychwycenie wszystkich mankamentów i bolączek podobnych produktów na naszym rynku. Długotrwały proces obserwacji i projektowania doprowadził nas do decyzji o zastosowaniu zupełnie nowej konstrukcji i materiałów.

Podstawowym założeniem działu projektowego było stworzenie stacji o jak najbardziej wydłużonym okresie użytkowania i wysokich walorach estetycznych.

PROFESJONALNE SYSTEMY olejowo - smarowe

Systemy MCO to produkt umożliwiający kontrolowanie środków smarnych w firmie. Wyposażony w komputer rejestrujący stany magazynowe i wydania pozwala na dokładne rozliczenie i planowanie obrotu środkami olejowo smarowymi w firmie.

PRO-TANK red to bazy olejowo smarowe wyposażone w stanowiska dystrybucyjne, składające się z adapterów pod beczki, pompy, linie przesyłowe, zwijadła, liczniki i pistolety wydawcze dla każdego stanowiska.

PRO-TANK red to doskonałe rozwiązania dla warsztatów, baz transportowych, rolnictwa, baz ciężkiego sprzętu oraz wszelkich innych miejsc gdzie liczy się jakośćproduktuoraz dokładność wydania i rozliczenia.

K O N T E N E R Y specjalistyczne

Wieloletnie doświadczenie w budowie kontenerowych stacji paliw i zabudowie specjalistycznej kontenerów pod indywidualne projekty takie jak np. kontenery warsztatowe czy systemy MCO, umożliwiło nam zbudowanie nowej oferty skierowanej dla osób potrzebujących nietypowego sprzętu w nietypowej konfiguracji o najwyższej jakości wykonania. Jeżeli potrzebujesz kontenera z zabudową techniczną zadzwoń do nas.

Oferujemy możliwość wykonania wszelkiego typu zbiorników specjalistycznych. Jeżeli posiadają Państwo indywidualny projekt zbiornika lub instalacji do wykonania, nasz firma pomoże zarówno w zaprojektowaniu odpowiedniej instalacji jak i wykonaniu i wdrożeniu. Dysponujemy szeroko rozbudowanymi działami projektów i produkcyji, co umożliwia nam podjęcie się każdego zadania.

Zadzwoń do nas lub napisz, przedstaw swój projekt, a my zajmiemy się resztą.

 • Magazyny olejowo-smarowe
 • Kontenery magazynowe
 • Kontenery warsztatowe
 • Kontenery sprężarkowe
 • Kontenery agregatowe
 • Kontenery powodziowe
 • Bazy filtracyjne wody
 • Kontenery socjalne
 • Kontenery biurowe
 • Przenośne bary
 • Salony wystawowe EXP

Dokumenty do pobrania

 • Katalog kontenerowych stacji AdBlue 2013 Pobierz
 • Katalog kontenerowych stacji ON PRO-TANK gold 2013 Pobierz
 • Katalog Systemów Olejowo - Smarowych 2013 Pobierz

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164