Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Blluepoint

Podstawową działalnością  jest produkcja jedynych na rynku prawdziwych kontenerowych stacji paliw PRO-TANK gold, modułowych stacji AdBlue PRO-TANK bllue oraz baz olejowo-smarowych PRO-TANK red.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska

O firmie Blluepoint

Podstawową działalnością blluepoint jest produkcja jedynych na rynku prawdziwych kontenerowych stacji paliw PRO-TANK gold, modułowych stacji AdBlue PRO-TANK bllue oraz baz olejowo-smarowych PRO-TANK red. Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością wynikającą z bezkompromisowego podejścia działu projektowego i wyboru materiałów najwyższej jakości.

Szeroko rozbudowany plac maszynowo-produkcyjny i stała współpraca z liderami rynku, dostarczającymi podzespoły do naszych projektów, pozwala nam na opracowanie dowolnych projektów indywidualnych naszych klientów.

KONTENEROWE stacje ON

PRO-TANK gold to kontenerowe stacje do przechowywania i wewnętrznej dystrybucji produktów ropopochodnych o temperaturze zapłonu powyżej 61°C oraz do dystrybucji AdBlue. Nasze stacje jako jedyne są budowane na bazie kontenerów morskich. Oferujemy stacje ze zbiornikami sześciennymi o pojemnościach od 5000 do 30000 litrów.

Nasze produkty to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i monitorować zużycie paliwa w przedsiębiorstwie.

MODUŁOWE stacje AdBlue

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rozwijającemu się rynkowi motoryzacyjnemu, postanowiliśmy opracować całkowicie nowy produkt jakim jest stacja AdBlue PRO-TANK bllue. Wieloletnie doświadczenie na rynku kontenerowych stacji ON i AdBlue pozwoliło nam na wychwycenie wszystkich mankamentów i bolączek podobnych produktów na naszym rynku. Długotrwały proces obserwacji i projektowania doprowadził nas do decyzji o zastosowaniu zupełnie nowej konstrukcji i materiałów.

Podstawowym założeniem działu projektowego było stworzenie stacji o jak najbardziej wydłużonym okresie użytkowania i wysokich walorach estetycznych.

PROFESJONALNE SYSTEMY olejowo - smarowe

Systemy MCO to produkt umożliwiający kontrolowanie środków smarnych w firmie. Wyposażony w komputer rejestrujący stany magazynowe i wydania pozwala na dokładne rozliczenie i planowanie obrotu środkami olejowo smarowymi w firmie.

PRO-TANK red to bazy olejowo smarowe wyposażone w stanowiska dystrybucyjne, składające się z adapterów pod beczki, pompy, linie przesyłowe, zwijadła, liczniki i pistolety wydawcze dla każdego stanowiska.

PRO-TANK red to doskonałe rozwiązania dla warsztatów, baz transportowych, rolnictwa, baz ciężkiego sprzętu oraz wszelkich innych miejsc gdzie liczy się jakośćproduktuoraz dokładność wydania i rozliczenia.

K O N T E N E R Y specjalistyczne

Wieloletnie doświadczenie w budowie kontenerowych stacji paliw i zabudowie specjalistycznej kontenerów pod indywidualne projekty takie jak np. kontenery warsztatowe czy systemy MCO, umożliwiło nam zbudowanie nowej oferty skierowanej dla osób potrzebujących nietypowego sprzętu w nietypowej konfiguracji o najwyższej jakości wykonania. Jeżeli potrzebujesz kontenera z zabudową techniczną zadzwoń do nas.

Oferujemy możliwość wykonania wszelkiego typu zbiorników specjalistycznych. Jeżeli posiadają Państwo indywidualny projekt zbiornika lub instalacji do wykonania, nasz firma pomoże zarówno w zaprojektowaniu odpowiedniej instalacji jak i wykonaniu i wdrożeniu. Dysponujemy szeroko rozbudowanymi działami projektów i produkcyji, co umożliwia nam podjęcie się każdego zadania.

Zadzwoń do nas lub napisz, przedstaw swój projekt, a my zajmiemy się resztą.

 • Magazyny olejowo-smarowe
 • Kontenery magazynowe
 • Kontenery warsztatowe
 • Kontenery sprężarkowe
 • Kontenery agregatowe
 • Kontenery powodziowe
 • Bazy filtracyjne wody
 • Kontenery socjalne
 • Kontenery biurowe
 • Przenośne bary
 • Salony wystawowe EXP

Dokumenty do pobrania

 • Katalog kontenerowych stacji AdBlue 2013 Pobierz
 • Katalog kontenerowych stacji ON PRO-TANK gold 2013 Pobierz
 • Katalog Systemów Olejowo - Smarowych 2013 Pobierz

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164