INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Brady

(Brady)

Rozwiązania identyfikacji i bezpieczeństwa dla produktów, obiektów i ludzi.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Brady

Już od prawie 100 lat, od 1914 firma Brady oferuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Ponad 15 000 standardowych typów produktów przeznaczonych dla oznakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób reprezentuje najszerszą ofertę na rynku światowym.

6500 pracowników firmy Brady na wszystkich kontynentach świata dba o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług i obsługuje ponad pół miliona klientów. Szeroka sieć dystrybutorów gwarantuje szybką dostawę i profesjonalne doradztwo dla każdego specyficznego problemu klientów.

Brady Corporation jest notowana jako spółka akcyjna od 1999 roku, obecne na parkiecie giełdy w Nowym Jorku pod kodem BRC. Centrala spółki Brady Corporation znajduje się w Milwaukee (USA). Dziesiątki zakładów produkcyjnych Brady jest zlokalizowanych w głównych centrach przemysłowych USA, Europy i Azji.

W 2005 roku korporacja otworzyła w Bratysławie firmę-córkę na region Środkowej i Wschodniej Europy. Profesjonalny, lokalny dział obsługi klienta jest przygotowany do udzielenia wszelkiej pomocy w składaniu zamówień, ofertach i informacjach o produktach. Fachowcy z centrum serwisowego udzielają pełnego wsparcia technicznego dla klientów z całego regionu.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres Na pántoch 18
831 06  Bratislava
SŁOWACJA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Komunikaty prasowe firmy Brady

Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy

24/07/2015, Bratysława - Znaki bezpieczeństwa, oznakowanie rur, precyzyjne etykietowanie chemikaliów, inicjatywy LEAN i 5s - wszystkie te rozwiązania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Łatwe projektowanie oznakowań bezpieczeństwa dzięki nowemu oprogramowaniu Brady Workstation

24/07/2015, Bratysława - Nowe oprogramowanie Brady Workstation umożliwia użytkownikom opracowywanie oznaczeń bezpieczeństwa, etykiet CLP, oznakowań rur oraz wizualizacji procedur Lockout/Tagout zaledwie kilkoma kliknięciami.

Koniec z używaniem pisaków i markerów

21/07/2015, Bratysława - Brady, globalny lider w zakresie oznakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób, prowadza na rynek przenośną drukarkę etykiet BMP™21-LAB przeznaczoną do trwałej identyfikacji próbek.

Produkty firmy Brady

.C-CTA-736384451