Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Brady
Brady

Brady

Brady

Rozwiązania identyfikacji i bezpieczeństwa dla produktów, obiektów i ludzi.

Bratislava, Slowacja

O firmie Brady

Już od prawie 100 lat, od 1914 firma Brady oferuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Ponad 15 000 standardowych typów produktów przeznaczonych dla oznakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób reprezentuje najszerszą ofertę na rynku światowym.

6500 pracowników firmy Brady na wszystkich kontynentach świata dba o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług i obsługuje ponad pół miliona klientów. Szeroka sieć dystrybutorów gwarantuje szybką dostawę i profesjonalne doradztwo dla każdego specyficznego problemu klientów.

Brady Corporation jest notowana jako spółka akcyjna od 1999 roku, obecne na parkiecie giełdy w Nowym Jorku pod kodem BRC. Centrala spółki Brady Corporation znajduje się w Milwaukee (USA). Dziesiątki zakładów produkcyjnych Brady jest zlokalizowanych w głównych centrach przemysłowych USA, Europy i Azji.

W 2005 roku korporacja otworzyła w Bratysławie firmę-córkę na region Środkowej i Wschodniej Europy. Profesjonalny, lokalny dział obsługi klienta jest przygotowany do udzielenia wszelkiej pomocy w składaniu zamówień, ofertach i informacjach o produktach. Fachowcy z centrum serwisowego udzielają pełnego wsparcia technicznego dla klientów z całego regionu.

Polecane wiadomości: Brady

.C-CTA-736384451