Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

BTH

Prowadzimy sprzedaż opon, wideł oraz części zamiennych do wózków widłowych.

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, Polska

O firmie BTH

Nasza firma działa na rynku handlowym od 1990 roku. Dostarczamy części zamienne do wózków widłowych takich marek jak: Daewoo, Linde, Jungheinrich, Still, Yale, Eagle, Hyster, Toyota oraz wózków produkcji polskiej i bułgarskiej.

W magazynie w ciągłej sprzedaży znajduje się 35 tys. pozycji części zamiennych.

Od 1991 roku współpracujemy z firmą Continental
w zakresie sprzedaży opon i jesteśmy ich partnerem w Polsce o najdłuższym stażu. Sprzedajemy ogumienie marki Solideal i Trelleborg. Wykonujemy demontaż i montaż opon pełnych również u klienta. W magazynie posiadamy około 4 000 opon.

Jesteśmy oficjalnym partnerem niemieckiej firmy CASCADE producenta wideł do wózków i posiadamy je na magazynie w ilościach ok. 500 szt.

Wykonujemy usługi  serwisowe u klienta i we własnej  bazie serwisu.

Wszyscy pracownicy posiadają stosowne uprawnienia. Specjalizujemy się w naprawach wózków spalinowych (diesel,gas). Sprzedajemy  wózki  używane.

Utrzymujemy kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego oraz pomagamy użytkownikowi wózków w przygotowaniach sprzętu i dokumentacji do odbioru przez UDT. Zatrudniamy fachowców z długoletnim doświadczeniem z zakresu konstrukcji i eksploatacji wózków widłowych.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103