Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

W ramach targów przyznawane są nagrody dla wystawianych produktów. Produkty oceniane są pod względem trafność oferty, która uwzględniać powinna aktualne zapotrzebowanie rynku, techniczny poziom rozwiązania, niezawodności i innowacyjności.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy nową portalową maszynę pomiarową ZEISS CONTURA G2 navigator wyposażoną w aktywną głowicę skanującą ZEISS VAST XT gold, 7-osiowe ramię pomiarowe FaroArm Quantum wspomagane przez oprogramowanie ZEISS CALYPSO oraz przyrządy do pomiaru chropowatości, geometrii zarysów i odchyłek kształtu Surfcom 2000 i S130.

Komisja Konkursowa, której zadaniem jest wytypowanie do uhonorowania wyróżniających się produktów, zapoznała się z naszą ekspozycją i przyznała Medal Targów Kielce maszynie CONTURA G2 navigator. To już szósty medal otrzymany przez Carl Zeiss podczas targów kieleckich.

Miło nam również poinformować, iż otrzymaliśmy wyróżnienie Targów Kielce za atrakcyjną i oryginalną aranżację stoiska.

Więcej o maszynie CONTURA, G2 navigator w załączonym dokumencie pdf.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z targów!

Dokumenty do pobrania

  • contura g2 navigator zeiss Pobierz