Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Oprogramowanie pomiarowe (Carl Zeiss ScanWare Pro)

Produkt firmy Carl Zeiss

Oprogramowanie pomiarowe (Carl Zeiss ScanWare Pro)

Produkt firmy Carl Zeiss

Nowa inteligencja dla pomiarów.

Doskonałe połączenie. ScanMax oraz ScanWarePRO

Maszyna pomiarowa ScanMax jest przeznaczona do bezpośredniego wykorzystania na warsztacie, w najcięższych warunkach otoczenia. Obecnie jest wykorzystywana razem z oprogramowaniem pomiarowym ScanWare umożliwiając jeszcze lepsze wykorzystanie urządzenia do zadań pomiarowych.

ScanWarePRO został zaprojektowany przez naszych inżynierów przy pomocy naszych klientów. Poprzednia wersja oprogramowania ScanWare, została rozwinięta i obecnie oferuje profesjonalną funkcjonalność.

Zalety

• Łatwy pomiar i ocena
• Przyjazny dla użytkownika
• Sprawdzian 3D do szybkich pomiarów

Na przykład, dostępna jest integracja sieciowa systemów CAx, przypisanie drukarek, urządzenia zabezpieczające dane oraz administracja systemu. Wszystko to jest obecnie o wiele prostsze.

O firmie Carl Zeiss

Carl Zeiss

Sprzedaż, serwis, szkolenia i usługi aplikacyjne – maszyny pomiarowe 3D oraz urządzenia kontrolno-pomiarowe do konturu, chropowatości i błędów kształtu.

Warszawa, Polska

Polecane firmy w kategorii Oprogramowanie metrologiczne i pomiarowe

.P-CTU-949948909-956507829