Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Cloos Polska

Rozwiązania w zakresie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Roboty i urządzenia spawalnicze, zaciski mocujące, urządzenia do znakowania mikropunktowego, znakowarki laserowe, sprężyny.

Świdnica, Dolnośląskie, Polska

O firmie Cloos Polska

Firma Cloos Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1991. Jest firmą inżynieryjno-handlową z polskim kapitałem, o profilu innowacyjno wdrożeniowym. CLOOS Polska Sp. z o.o. posiada doświadczoną i ciągle szkolącą się kadrę inżynieryjno-techniczną. Pracownicy są laureatami wielu nagród za rozwiązania techniczne. Podnoszą swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych i specjalistycznych kursach w kraju i za granicą.

Cloos Technika Spawalnicza

W oparciu o umowę licencyjną zawartą z firmą Carl Cloos Schweisstechnik z Niemiec zajmuje się projektowaniem i budową zautomatyzowanych i zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych oraz jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu spawalniczego do spawania metodami MIG/MAG/TIG, urządzeń do cięcia i spawania plazmowego, urządzeń do spawania orbitalnego oraz stanowisk filtrowentylacyjnych. Poza tym firma świadczy usługi serwisowe, szkoleniowe oraz prowadzi doradztwo techniczne.

Cloos Dystrybucja

Firma jest częścią firmy Cloos Polska i zajmuje się dystrybucją materiałów spawalniczych i sprzętu ochronnego dla spawaczy przede wszystkim przyłbic samościemniających. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama zacisków mocujących firmy De-Sta-Co, mających szerokie zastosowanie zarówno w procesach spawalniczych jak również w działalności firm z branży motoryzacyjnej, konstrukcyjnej i meblowej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów firma Cloos Polska systematycznie rozszerza swoją ofertę o nowe produkty wykorzystywane w przedsiębiorstwach na rynku przemysłowym.

W 2003 roku została podpisana umowa przedstawicielska z firmą Lesjöfors Stockholm Fjader AB – jednym z największych w Europie producentów sprężyn. Dzięki współpracy z firmą Lesjöfors, Cloos Polska, może zaoferować jedną z najszerszych i najbardziej kompletnych ofert sprężyn dostępnych na rynku polskim.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451