Construktor

W naszej ofercie znajdują się: listwy rolkowe, rolki transportowe, tworzywa sztuczne, amortyzatory, łańcuchy (rolkowe i płytkowe), które można wykorzystać projektując systemy transportu wewnętrznego.

Poznań, wielkopolskie, Polska

O firmie Construktor

Do asortymentu oferowanego przez naszą firmę należą urządzenia transportujące jak: przenośniki, transportery, podajniki, które posiadamy w swojej ofercie ale i również komponenty i materiały potrzebne i wykorzystywane do wytwarzania różnych podzespołów i części zamiennych. Ze względu na zastosowanie wyróżniamy przenośniki taśmowe, przenośniki rolkowe, transportery rolkowe lub taśmowe i podajniki rolkowe lub taśmowe.

 • Listwy rolkowe
  Listwy rolkowe służą do budowy transporterów lub regałów transportujących. Transportują one np. palety. Nadają się również do łączenia stanowisk pracy.
 • Rolki transportowe (krążniki)
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolki transportowe proste napędowe lub grawitacyjne oraz rolki transportowe stożkowe mające zastosowanie na zakrętach i łukach. Rolki transportowe mogą być wykonane z różnych gatunków stali lub tworzyw sztucznych. Proponujemy również regenerację rolek transportowych polegającą na pokrywaniu rolki płaszczem PCV, gumą lub poliuretanem. Do rolek transportowych zaliczyć można również listwy rolkowe wykorzystywane w budowie magazynów czy regałów grawitacyjnych.
 • Siatki transportowe
  Siatki transportowe wykonane ze stali (druciane). Ze względu na zastosowanie i budowę wyróżniamy kilka typów siatek transportowych: KDM, proste wzmacniane, proste żaroodporne, skrętne, spiralne, ślimakowe, tkane, trapezowe.
 • Pasy Transportowe
  Najpopularniejsze pasy transportowe to T5 i T10, które mają zastosowanie w przenoszeniu napędu w miejscach w których zależy na ograniczeniu hałasu. Pasy napędowe występują w różnych postaciach np. pasów zębatych, pasów gładkich, można je łączyć różnego rodzaju spinkami lub stosować złączone na "gotowo" tzw. bezkońcowe. Na uwagę zasługują pasy transportowe z powłoką gumową czy poliuretanową.
 • Łańcuchy rolkowe
  Łańcuchy rolkowe wykonane są z różnego rodzaju stali lub z tworzywa sztucznego. Należą do nich łańcuchy tzw. Galla czy panwiowe. W ofercie posiadamy łańcuchy rolkowe takich firm jak: Sedis, KTS, Ramsey, Rexnord. Do prowadzenia i podtrzymywania łańcuchów zarówno rolkowych jak i płytkowych służą profile, prowadnice, ślizgi itp.
 • Podzespoły do transporterów
  Ostatnim elementem wchodzącym w skład budowy transporterów, podajników czy przenośników są komponenty i podzespoły wyróżniamy: stopki regulacyjne, trójnogi, łożyska, bandy boczne, elementy wieloskrętne, uchwyty boczne, i inne.

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218