Controlsa Polska

Produkcja i montaż szybkobieżnych i samonaprawialnych bram przemysłowych do wszelkiego typu magazynów.

Olsztyn, Polska

O firmie Controlsa Polska

 

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży bram, zamknięć i systemów automatyki bram przemysłowych.
Od początku istnienia przedsiębiorstwa Controlsa postawiliśmy na prace badawcze i rozwój nowych technologii zamknięć, podziału pomieszczeń przemysłowych oraz rozwiązań modułowych. Owocem naszej pracy jest gama produktów, dzięki którym Controlsa osiągnęła pozycję pioniera w sektorze bram przemysłowych. Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi firmami sektora spożywczego, chłodniczego i logistycznego. Ponadto, świadomi rosnących wymagań rynkowych, stale poszerzamy naszą ofertę.
Ciągła aktualizacja i unowocześnianie naszych produktów umożliwiły nam stopniowy rozwój i umocnienie pozycji na rynku hiszpańskim a także na rynkach międzynarodowych. W dniu dzisiejszym Controlsa jest obecna w sposób bezpośredni na czterech rynkach (Hiszpania, Portugalia, Meksyk i Niemcy). Stawiając na międzynarodowy rozwój naszej firmy, poszarzamy ciągle sieć naszych instalacji na całym świecie.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304