Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Dacpol Service

Urządzenia znakujące, drukarki etykiet, drukarko-etykieciarki, urządzenia drukujące na foliach i tworzywach sztucznych. Drukarki wykorzystujące RFID.

Piaseczno k. Warszawy, Polska

O firmie Dacpol Service

Firma Dacpol Sp. z o.o. powstała w roku 1991 jako prywatna spółka handlowa zajmująca się dystrybucją krajową i eksportem energoelektronicznych podzespołów mocy.

W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi urządzenia znakujące i kodujące firmy EIDOS. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy EIDOS na Polskę.

EIDOS to producent elektronicznych drukarek termotransferowych do automatycznej kodyfikacji produktów przemysłowych. Do marek EIDOS należą:

  • PRINTESS - systemy “print&apply“ do etykietowania przedmiotów, palet i kartonów.
  • SWING - systemy do drukowania bezpośrednio na folii pakującej.
  • CODITHERM - systemy do bezpośredniego druku na przedmiotach z tworzyw sztucznych, drewna, kartonach, skórze, itd ...(cyfrowy druk na ciepło).
  • EASYCODE® - proste i intuicyjne oprogramowanie, idealne do tworzenia tekstów i obsługi etykiet.
  • STARCODE - oprogramowanie EIDOS do równoczesnego sterowania większą ilością drukarek i kontroli produkcji.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451