Dagmar

Stała oferta ponad 50 wózków widłowych.

Strzałkowo, Polska

O firmie Dagmar

Firma PPHU „DAGMAR” została założona w 1993 roku przez HENRYKA PIWOWARCZYKA i niezmiennie działa w branży wózków widłowych. Poprzez lata praktyki w branży dopracowaliśmy się fachowej załogi, doskonalimy jej umiejętności, pogłębiamy wiedzę naszych mechaników, doskonalimy zaplecze logistyczne tak aby nasi Klienci obsłużeni byli przez fachowców którzy potrafią spełnić Ich oczekiwania.
Posiadamy certyfikat ISO 9001; 2001 który jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług. Pracownicy warsztatowi oraz serwisanci przeszkoleni przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego uzyskali uprawnienia konserwatorskie UDT.
W stałej ofercie oferujemy ponad 50 wózków widłowych o różnych udźwigach. Specjalizujemy się w wózkach marek zachodnich jak: Linde, Clark i Toyota.

W zakresie naszej działalności wykonujemy także remonty zlecone przez Klienta oraz na zlecenie Użytkownika przygotowujemy wózki do odbioru przez UDT. Dysponujemy samochodami serwisowymi i lawetą do przewozu wózków widłowych. Mobilność serwisu zapewnia szybką reakcję na potrzeby Klienta. Specjalistyczne wyposażenie naszych warsztatów pozwala na wykonywanie bardzo skomplikowanych operacji technicznych.
Nasze doradztwo handlowe i możliwości techniczne pozwalają zadowolić Klienta co owocuje powrotem Klientów do naszej firmy i umożliwia pozyskiwanie nowych. Firma PPHU „DAGMAR” prowadzi sprzedaż swoich produktów na terenie całego kraju i eksportuje zarówno na obszar krajów dawnej WNP jak i Niemiec. Siedziba firmy mieści się w centrum Wielkopolski w miejscowości Strzałkowo przy trasie Warszawa- Poznań.
.C_PDT_CAT-CTU-736384103-736384107