INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

DENIOS

(DENIOS Sp. z o.o.)

DENIOS jest od 25 lat wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania substancji niebezpiecznych i ochrony środowiska w miejscu pracy. Wanny wychwytowe były początkiem działalności firmy.Szczegółowa informacja o firmie DENIOS

DENIOS jest od 25 lat wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania substancji niebezpiecznych i ochrony środowiska w miejscu pracy.

Wanny wychwytowe były początkiem działalności firmy. Dziś DENIOS oferuje ponad 10.000 artykułów w katalogu i na stronie internetowej. Kilkuset pracowników oraz 14 oddziałów na świecie zapewni Państwu kompleksową obsługę.

Jako firma projektująca, produkująca i dostarczająca rozwiązania czyniące pracę z chemikaliami bezpieczną, DENIOS zna temat od każdej strony. Profesjonalne doradztwo wraz z interpretacją przepisów i doborem właściwego rozwiązania to standard w obsłudze klientów.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Słoneczna 26
05-816  Michałowice
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy DENIOS

DENIOS uruchamia nowy serwis internetowy

05/07/2017, Michałowice - Dotychczasowy portal DENIOS ma już sześć lat i trochę się postarzał. To jeszcze jeden powód, żeby uaktualnić wizualnie i technicznie internetowy serwis rynkowego lidera.

Dobry klimat dla każdego materiału

27/10/2016, Michałowice - Technika grzewcza i chłodnicza DENIOS pomaga opanować trudne procesy.

30 lat ochrony środowiska - nowy Katalog DENIOS 2016

26/01/2016, Michałowice - W styczniu trafia do klientów nowy katalog główny DENIOS, jak zwykle zawierający wiele nowości i aktualnych informacji nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi.

Produkty firmy DENIOS

.C-CTU-736384164