Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

DENIOS

DENIOS jest od 25 lat wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania substancji niebezpiecznych i ochrony środowiska w miejscu pracy. Wanny wychwytowe były początkiem działalności firmy.

Michałowice, mazowieckie, Polska

O firmie DENIOS

DENIOS jest od 25 lat wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania substancji niebezpiecznych i ochrony środowiska w miejscu pracy.

Wanny wychwytowe były początkiem działalności firmy. Dziś DENIOS oferuje ponad 10.000 artykułów w katalogu i na stronie internetowej. Kilkuset pracowników oraz 14 oddziałów na świecie zapewni Państwu kompleksową obsługę.

Jako firma projektująca, produkująca i dostarczająca rozwiązania czyniące pracę z chemikaliami bezpieczną, DENIOS zna temat od każdej strony. Profesjonalne doradztwo wraz z interpretacją przepisów i doborem właściwego rozwiązania to standard w obsłudze klientów.

Polecane wiadomości: DENIOS

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164