INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

30 lat ochrony środowiska - nowy Katalog DENIOS 2016

  • 26/01/2016, Michałowice

  • W styczniu trafia do klientów nowy katalog główny DENIOS, jak zwykle zawierający wiele nowości i aktualnych informacji nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi.

 
Trzy dekady to dla firmy niewiele. Jeśli jednak wywarła ona znaczący wpływ na kształt rynku, to może twierdzić nie bez dumy: ?Natura zapewnia najlepszą ochronę. W przemyśle jesteśmy MY". W styczniu trafia do klientów nowy katalog główny DENIOS, jak zwykle zawierający wiele nowości i aktualnych informacji nt. bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi.

Katalog 2016

Długie lata doświadczeń to duża liczba produktów. Ale katalog główny DENIOS zawsze był czymś więcej, niż tylko katalogiem wysyłkowym. Nie inaczej jest w wydaniu 2016. Duża liczba stron specjalnych zapewnia wszystkie niezbędne informacje na temat konkretnych zagadnień, takich jak europejskie normy dla przeciwpożarowych szaf bezpieczeństwa i na materiały niebezpieczne (PN - EN 14470-1), albo pomoc w wyborze właściwego spoiwa wśród produktów. W sumie po 30 latach, katalog DENIOS jest teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem prawdziwym kompendium wiedzy związanej z bhp i ochroną środowiska.

Natura zapewnia najlepszą ochronę

Zasoby naturalne są najwyższym dobrem i już w codziennej pracy trzeba myśleć o ich ochronie. DENIOS żyje tym na co dzień, wraz ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi. Współpraca ta owocuje co roku nowymi produktami.

O DENIOS

DENIOS to światowy specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Magazyny materiałów niebezpiecznych oraz produkty z zakresu bhp wspomagają naszych klientów w realizowaniu ich obowiązków, jako przedsiębiorców. Każdy produkt w DENIOS - od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu - powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i spełnia wszelkie wymogi prawne. Wszystkie produkty, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz najważniejsze przepisy prawa można znaleźć w obszernym portalu internetowym pod adresem strony internetowej Denios.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Słoneczna 26
05-816  Michałowice
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)