Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Tzw. "głębokie tłoczenie" to innowacyjna metoda produkcji, doskonale znana z przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego. DENIOS zastosował zalety tej technologii również w składowaniu materiałów niebezpiecznych.

Nowy standard bezpieczeństwa

Głęboko tłoczona wanna wychwytowa UltraSafe firmy DENIOS to produkt spełniający najwyższe wymagania pod względem niezawodności i wzornictwa - wanna wychwytowa nowej generacji. Bez szwów, narożników i krawędzi, UltraSafe reprezentuje nowy standard bezpieczeństwa w posługiwaniu się materiałami niebezpiecznymi. Ułatwieniem transportu wewnątrzzakładowego jest zintegrowana konstrukcja nóżek, pozwalająca na bezproblemowy podjazd wózka paletowego z obu dłuższych stron.

Wanna wychwytowa UltraSafe nadaje się do składowania dwóch beczek po 200 l i ma pojemność wychwytu 240 l. Grubość ścianek wynosi 3 mm, jest sprawdzona na zgodność z normą i absolutnie szczelna na ciecze. UltraSafe jest dostępna w wersji cynkowanej albo lakierowanej, każda włącznie z cynkowaną kratą.

Technologia

Przy użyciu prasy o nacisku 1600 ton stalowa blacha uzyskuje na specjalnym tłoczniku pożądaną formę. Występuje przy tym tzw. efekt "utwardzania zgniotowego". Cząsteczki w obrębie materiału przemieszczają się i powstają naprężenia. Oba te zjawiska zapewniają trwałe podwyższenie wytrzymałości i sztywności.