INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Pewność dobrego wyboru z katalogiem jesiennym DENIOS 2015

  • 28/09/2015, Michałowice

  • Około ośmiu na dziesięć zakładów produkcyjnych w Polsce stosuje w codziennej pracy materiały niebezpieczne, albo je wytwarza. Co jest potrzebne, aby przy posługiwaniu się takimi materiałami i ich składowaniu zagwarantować maksimum bezpieczeństwa?

 
Jak bezpiecznie ulokować te substancje zgodnie z aktualnymi przepisami? Na pytania te klienci DENIOS znajdą odpowiedzi w świeżo wydrukowanym katalogu jesiennym 2015.

Wypróbowany standard i nowości


Długoletnie doświadczenie DENIOS, jako producenta i dostawcy magazynów materiałów niebezpiecznych i wyrobów do ochrony pracowników i środowiska w zakładzie pracy zaowocowało dużą liczbą produktów. Prawie 500-stronicowy nowy katalog jesienny, jak zwykle oferuje wszystko, co konieczne do codziennej pracy z substancjami niebezpiecznymi. Oprócz wielu sprawdzonych na całym świecie produktów zawiera także interesujące nowości. Szafy ekologiczne PolyStore wykonane z odpornego na czynniki atmosferyczne i uderzenia polietylenu, są dowodem, że również stosunkowo niewielkie rozwiązania mogą oferować maksymalne bezpieczeństwo. Zapewniają wysoką odporność na oleje, kwasy i ługi oraz nadają się do natychmiastowego użytku.

Kompetencje i różnorodność

Katalog DENIOS jest znany wśród decydentów i fachowców z tego, że oferuje o wiele więcej, niż tylko bogaty asortyment produktów. Znajdują się w nim liczne informacje o aktualnych przepisach prawa i przykłady praktycznych zastosowań. Wraz z katalogiem klienci otrzymują także aktualny program szkoleń akademii DENIOS. Pracownicy biorący udział w szkoleniach o szerokiej tematyce mogą np. zdobywać kwalifikacje fachowe albo przyswajać sobie zasady prawidłowego postępowania z materiałami niebezpiecznymi.

DENIOS to światowy specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Magazyny materiałów niebezpiecznych oraz produkty z zakresu bhp wspomagają naszych klientów w realizowaniu ich obowiązków, jako przedsiębiorców. Każdy produkt w DENIOS - od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu - powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, jest certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i spełnia wszelkie wymogi prawne. Wszystkie produkty, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz najważniejsze przepisy prawa można znaleźć w obszernym portalu internetowym pod adresem internetowym denios.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Słoneczna 26
05-816  Michałowice
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)