INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Przeciwpożarowe magazyny butli gazowych DENIOS

  • 21/10/2015, Michałowice

  • Firma DENIOS, europejski lider w dziedzinie bhp i ochrony środowiska, prezentuje kolejną nowość: modułowe magazyny butli gazowych z ochroną ppoż, przeznaczone do chronionego, optymalnego i przepisowego składowania do 48 butli gazowych, wg. TRG 280.

 
Przeciwpożarowe magazyny butli gazowych DENIOS

Firma DENIOS, europejski lider w dziedzinie bhp i ochrony środowiska, prezentuje kolejną nowość: modułowe magazyny butli gazowych z ochroną ppoż, przeznaczonych do chronionego, optymalnego i przepisowego składowania maks. 48 butli gazowych, wg. TRG 280.

Magazyny butli gazowych posiadają solidną stalową konstrukcję ram, ściany i dach z ognioodpornych paneli, które są sklasyfikowane jako F90 zgodnie z niemiecką normą DIN 4102 i EI90 według PN EN 13501. Oznacza to, że nie jest wymagany odstęp bezpieczeństwa.

Drzwi do wyboru w wersji okratowanej z kraty cynkowanej ogniowo lub przeciwpożarowej, zamykane są na klucz i chronią przed dostępem osób nieupoważnionych. Dostarczane seryjnie w komplecie uchwyty i łańcuchy zabezpieczające mogą być przesuwane na umieszczonej na stronie tylnej szynie, mogą więc być dopasowane do indywidualnych wymagań, np. oddzielnego składowania butli pełnych i opróżnionych. Możliwe jest zarówno, podyktowane potrzebami praktyki, składowanie butli pojedynczych, jak i wstawianie całych palet z butlami wózkiem widłowym.

Opcjonalna płyta podłogowa z cynkowanej blachy łezkowej z zintegrowaną rampą najazdową umożliwia pewne ustawienie butli gazowych i chroni je także od spodu przed wilgocią i czynnikami atmosferycznymi.

Więcej możliwości składowania butli gazowych można znaleźć w liczącym prawie 500 stron katalogu firmowym. Bezpłatny katalog można zamówić telefonicznie pod numerem lub też drogą mailową.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Słoneczna 26
05-816  Michałowice
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)