Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Aktywna ochrona ludzi i środowiska jest najwyższym priorytetem dla DENIOS od prawie 30 lat. Jako producent i dostawca, firma wspiera swoich partnerów i klientów, aby sprostać tym wyzwaniom każdego dnia. Z początkiem roku wydany został najnowszy katalog 2015.

Na prawie 500 stronach DENIOS prezentuje szeroką gamę produktów do obsługi i przechowywania materiałów niebezpiecznych, które uzupełniają się wzajemnie z artykułami służącymi poprawie bezpieczeństwa i ochronie indywidualnej pracowników.

DENIOS jest znany z innowacyjnych usprawnień. W nowym katalogu 2015 pojawia się w szereg nowości i innowacji. Na przykład ekologiczne szafy PolyStore na małe pojemniki do 20l, które odznaczają się wszechstronnością są dowodem, że również stosunkowo niewielkie rozwiązania mogą zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Nowy Skład PolySafe do ustawienia na zewnątrz, czy stacja IBC EURO-3R do bezpośredniego odstawiania 3 pojemników IBC, oba w całości wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego to tylko kilka przykładów nowych rozwiązań.

Nowy katalog 2015 dostarcza wielu użytecznych wskazówek i porad na temat prawidłowego składowania substancji niebezpiecznych, które są bardzo pomocne przy wyborze najlepszego, do danych wymagań, rozwiązania. To także przegląd aktualnych ustaw, rozporządzeń i przepisów.

Od ponad 25 lat DENIOS jest wiodącym specjalistą w dziedzinie ochrony środowiska i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Od najmniejszego rozwiązania po duże magazyny, wszystkie produkty DENIOS wytwarzane są we własnych zakładach produkcyjnych, są certyfikowane i zgodne z prawem. Całą ofertę produktową, obszerne informacje na temat bezpiecznego składowania i obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi oraz przykłady z praktyki można znaleźć na portalu firmy Denios.