Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wanna wychwytowa SmartSafe powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia DENIOS w zakresie składowania materiałów niebezpiecznych w zakładzie pracy. Prosta konstrukcja nie oznacza rezygnacji z jakości. Optymalizacja metod obróbki i oszczędność materiałowa pozwoliły zredukować również wagę SmartSafe bez utraty funkcji bezpieczeństwa. Na tej oszczędności zasobów skorzysta w ostatecznym rachunku również środowisko naturalne.

SmartSafe to jakościowa wanna stalowa, oferowana w przystępnej cenie, do składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i cieczy palnych. Jest dostępna w wersji lakierowanej albo cynkowanej ogniowo. Cynkowana ogniowo krata zapewnia bezpieczną powierzchnię odstawczą. Nośność 850 kg/m2 jest zoptymalizowana do składowania maks. 2 beczek po 205 l. Wanna wychwytowa jest tak skonstruowana, że ze wszystkich czterech stron jest dostęp dla wózka widłowego lub paletowego, co ułatwia transport.

DENIOS od prawie 30 lat jest wiodącym specjalistą w zakładzie dla ochrony środowiska i bezpieczeństwa w miejscu pracy.